• Головна
  • Одне з будівельних підприємств Тернополя приховало 1 млн грн податків
13:47, 3 квітня 2019 р.

Одне з будівельних підприємств Тернополя приховало 1 млн грн податків

На Тернопільщині за втручання прокуратури до бюджету відшкодовано близько 1 млн грн несплачених податків.

В межах кримінального провадження забезпечено повне відшкодування державі збитків на суму близько 1 млн. гривень, завданих внаслідок ухилення від сплати податків одного із будівельних підприємств міста Тернополя, повідомляє прес-служба обласної прокуратури.

Встановлено, що службова особа вказаного підприємства здійснювала безпідставне формування витрат без підтверджуючих документів і відповідно заниження податкових зобов’язань з податку на прибуток.

Через незаконні дії службовця до Державного бюджету не було сплачено близько 1 млн. гривень податку на прибуток за 2018 р.

На сьогодні, за результатами досудового розслідування збитки, завдані державі, відшкодовані у повному обсязі, а службова особа підприємства постане перед судом за вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.212 КК України (ухилення від сплати податків, зборів (обов’язкових платежів).

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#гроші #податки #прокуратура

Коментарі

ТОП новини
"Потужний холод пре в Україну з лютою силою, сніг та гроза хлинуть потоками води на авто": зима повертається в регіони
Трійця 2025: коли святкуємо Зелені свята та які традиції збереглися
В Україну повертається зима і сніг, потужна гроза і град вдарять в регіонах: пре дощ і злива, прогноз налякав самих експертів
Терміново ТЦК піде по людей за новими вимогами, навіть з цими хворобами доведеться служити: мобілізація, повістки, ВЛК
Оголошення
live comments feed...