В Тунісі тернопільська школярка за свою наукову роботу отримала бронзову медаль (ФОТО)

З 21 по 26 березня учениця 11-В класу Тернопільської СШ І-ІІІ ст. №3 з поглибленим вивченням іноземних мов Олександра Хомишин брала участь у Міжнародному фестивалі інженерних наук і технологій I-FEST-2019 у Тунісі.

Як повідомляє "Погляд", школярка стала переможцем національного конкурсного відбору "ICYS-Україна". Олександра успішно пройшла відбірково-тренувальні збори в дистанційному та очному режимі з жовтня 2018р. до лютого 2019р.

Дівчина чотири роки займається  в секції "Експериментальна фізика" обласного відділення Малої академії наук України. На фестивалі в Тунісі представляла наукову роботу "Особливості ефектів поверхневого натягу на інтерфейсі контактна лінза – офтальмологічна рідина". Працювала над нею близько 7 місяців. І завоювала бронзову медаль.

I-FEST-2019 організувала Туніська асоціація майбутнього науки і техніки. Фестиваль проводять щороку для науковців усього світу, а особливо він розрахований на молодь від 14 до 24 років.

За рішенням Координаційної Ради міжнародних конкурсних змагань Національного центру "МАН України" до складу команди, яка представляла Україну на I-FEST у 2019р., увійшли переможці національного конкурсного відбору "ICYS-Україна". У фестивалі взяли участь близько 1000 учасників із 32 країн світу.

В Тунісі тернопільська школярка за свою наукову роботу отримала бронзову медаль (ФОТО), фото-1 В Тунісі тернопільська школярка за свою наукову роботу отримала бронзову медаль (ФОТО), фото-2 В Тунісі тернопільська школярка за свою наукову роботу отримала бронзову медаль (ФОТО), фото-3
Школярка медаль бронзова медаль Туніс
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі