Псевдопрацівники банку знову обшахраювали тернополян

За минулу добу четверо мешканців краю втратили свої заощадження на банківських картках. Усі вони спілкувалися з псевдопрацівниками банку.

Вже класична і добре відома схема шахрайства все ж продовжує збагачувати  аферистів. Усе тому, що спрацьовує так званий людський фактор: коли громадянам повідомляють про незаконні  спроби зняти гроші з банківського рахунку, вони в паніці починають перейматися лише збереженням власних коштів і забувають про елементарні правила безпеки. 

Повідав секретну інформацію аферисту мешканець Підволочиського району, а той легко викрав майже 33 тисячі з рахунку. 20800 гривень допомогла перевести шахраям мешканка села Озерна на Зборівщині , а 32-річний кременчанин втратив 12 тисяч.

Щоб захиститися від шахраїв, є лише одне золоте і елементарне правило, навіть якщо той, хто подзвонив вам, представиться новим главою НБУ, в жодному разі не можна повідомляти йому ваш ПІН-код і CV код. . Банки ніколи не ідентифікують власника картки по телефону – тільки якщо ви самі дзвоните у банк. Крім того, пам'ятайте, що працівники банку не телефонують з особистих мобільних номерів.

Тернопільщина шахраї обман
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі