8 квітня розпочнеться відправка тернопільських призовників у війська

 З 1 квітня на Тернопільщині стартував весняний призов на строкову військову службу. Відправлення нових призовників до військ розпочнеться вже 8 квітня.

Про це повідомив начальник відділу комплектування та призову - заступник начальника управління призову та комплектування Головного управління персоналом Генерального штабу Збройних сил України Валерій Дендебер.

— Відправки до військ юнаків, які призвані рішеннями призовних комісій, розпочинаються 8 квітня і закінчуються 27 червня, — зазначив Дендебер. — Загалом під час під час весняного призову - 2019 до війська планується призвати понад 18 тисяч громадян України.

При цьому він додав, що прогноз щодо забезпечення призовного плану в Міноборони оптимістичний, оскільки зазвичай плани виконуються на 100%, оскільки на обліку перебуває понад 1 млн призовників, і лише один з 8-12 не з'являється за повісткою, пишуть Тернополяни

Як вже повідомляв сайт «Тернополяни», робота призовних комісій триває з понеділка. Призовник, згідно із законом, має отримати повістку про призов до військ не пізніше ніж за 5 діб до відправлення.

Тернопільщина армія призов
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі