• Головна
  • У Тернополі ДТП за участю священика: на вулиці Пирогова утворився затор (ФОТО)
16:45, 4 квітня 2019 р.

У Тернополі ДТП за участю священика: на вулиці Пирогова утворився затор (ФОТО)

На вулиці Пирогова у Тернополі трапилася дорожньо-транспортна пригода. Зіткнулися два автомобілі – "Volkswagen Transporter" та "Ford Fiesta".

Як інформує "Медіатор" з посиланням на повідомлення очевидців, за кермом одного з автомобілів перебував священик.

На місце події виїжджала патрульна поліція. Потерпілих немає. Через аварію на вулиці Пирогова утворився кількаметровий затор. Обставини інциденту з'ясовуються.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ДТП #священик #затор
ТОП новини
"Тариф на електроенергію підвищать у 2 рази, українцям сказали готуватися до нових цін на світло": коли зросте вартість
"Град, шквали до 15 — 20 м/с і гроза": в Україну сунуть потужна негода і дощ, синоптики зробили прогноз на нові часи
"ТЦК розшукує 60-річних чоловіків за 4-ма вимогами, пенсіонерів відправлять служити до 4-х місць": мобілізація і нові заходи
Перше в Європі: місто на Тернопільщині вирішило повністю відмовитися від газу
Оголошення