Через несподівану смерть пацієнта із тернопільських аптек вилучать небезпечний препарат

В аптеках Тернопільщини з продажу вилучать препарат, застосування якого призвело до смерті пацієнта.

Рішення про заборону Державна служба України з лікарських засобів та контролю за наркотиками прийняло у середу, 3 квітня.

Як повідомляють "Тернополяни", мова йде про препарат "Метонат", розчин для ін'єкцій, 100 мг/мл по 5 мл в ампулах; по 5 ампул в блістері односторонньому, по 2 блістери у пачці картонній серії 81338022. Виробником ліків є ПрАТ "Лекхім — Харків", Україна.

Заборона є тимчасовою і встановили її після інформації від ДП "Державний експертний центр Міністерства охорони здоров'я України", де повідомили про смерть пацієнта, якому вводили серію 81338022 лікарського засобу "Метонат".

"Метонат" застосовують у комплексній терапії при: захворювань серця та судинної системи: стабільна стенокардія навантаження, хронічна серцева недостатність (NYHA І-ІІІ функціональний клас), кардіоміопатія, функціональні порушення діяльності серця та судинної системи; гострих та хронічних ішемічних порушеннях мозкового кровообігу; зниженої працездатності, фізичного та психоемоційного перенапруження; у період одужання після цереброваскулярних порушень, травм голови та енцефаліту.

Заборона препарату смерть пацієнта
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі