Тернопільський студент написав музику до італійського кінофільму

Тернопільський студент написав музику до італійського кінофільму

Попри юний вік він переконаний: у майбутньому гастролюватиме та виконуватиме слухачам власні твори. Мова про талановитого кларнетиста, студента Тернопільського музичного коледжу імені Соломії Крушельницької Дмитра Кириліва.

Серед його авторських композицій — «Тарантела», «Музика природи», «Гуцульська рапсодія» для кларнета з симфонічним оркестром, фортепіанний твір «Лярго», симфонічна балада «Фантастична історія Хорнваля» та інші пише Tenews.

— Коли виконую свій твір, а публіка кричить «браво», почуваюся на сьомому небі від щастя. А може й на восьмому, — зізнається Дмитро.

Юнак — лауреат всеукраїнських та міжнародних конкурсів. Однією з найпочесніших нагород вважає перемогу конкурсі, котрий відбувався в Італії. Його організувала асоціація «MontagnAmbientEnergia», що популяризує серед молоді гірський туризм, альпінізм. Згідно з умовами творчого змагання учасники мали написати твір для музичного супроводу документального фільму про експедицію на найвищу гору Європи — Монблан або Монте-Б’янко.

— У мене довго не було натхнення, а коли відправляв роботу, то не надіявся, що її помітять. Але на моє здивування отримав повідомлення про перемогу! Призи — кубок та грамоту мені надіслали в Україну, — пригадує Дмитро Кирилів. — Режисер фільму, кінооператор-висотник і відомий альпініст Курт Димбергер відзначив мене грошовою винагородою.

Водночас Дмитро зізнається: долучається до конкурсів не заради призів, а щоби отримати досвід.

— Якщо нікуди не виїжджати, то потужного розвитку не отримаєш. Участь у таких заходах дає музикантові чимало, — вважає юнак. — Наприклад, на міжнародний конкурс виконавців на духових інструментах ім. Володимира Антоніва та Мирона Закопця, приїжджали кларнетисти з Угорщини, Литви, Білорусії, Китаю. Я скористався нагодою і послухав учасників: хто що грає, в кого яка інтерпретація. Це дуже збагачує. Хоча, звісно, приємно і те, що вдалося привезти до Тернополя друге місце.

Тернопільський студент написав музику до італійського кінофільму, фото-1 Тернопільський студент написав музику до італійського кінофільму, фото-2
музика студент кіно
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі