• Головна
  • На Тернопільщині у затриманого злодія "вилізли" ще інші крадіжки
12:47, 5 квітня 2019 р.

На Тернопільщині у затриманого злодія "вилізли" ще інші крадіжки

За вчинення серії крадіжок суд у якості запобіжного заходу обрав жителю міста Копичинці запобіжний захід у вигляді тримання під вартою. Проте поліцейські задокументували ще один злочин, вчинений підозрюваним.  

Як з’ясувалося, зловмисник обікрав сусіда, в котрого гостював. Лиходій скористався тим, що господар на деякий час вийшов з будинку і поцупив порохотяг та деякі інші побутові речі. Вартість краденого потерпілий оцінив у тисячу гривень, повідомляє прес-служба ГУ НП в Тернопільській області.  

Відомості за даним фактом внесено в ЄРДР і кваліфіковано частиною 2 статті 185 ККУ. Триває досудове розслідування.  

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#поліція #крадіжка

Коментарі

ТОП новини
"Дощ і потужна гроза вдарять прямо завтра в областях України, жахлива спека накриє цілі регіони": куди суне злива і негода?
Потужна негода пре з лютою силою прямо завтра, дощ і жахлива гроза вдарить на тлі дикого вітру: в Україну іде люта злива
"Повістки і штрафи накриють масово незабаром, ТЦК починає шукати чоловіків з цими ознаками": мобілізація з 1 липня, ВЛК
Те, що пробивалося на стіні в старовинному храмі, змусило священника завмерти: унікальна знахідка на Тернопільщині (ФОТО)
Оголошення
live comments feed...