Тернопільським водіям розповіли, як можна вберегти свій автомобіль від крадіжки

Захист автомобілів - це особиста справа автовласників. Незаконні заволодіння транспортними засобами найчастіше відбуваються через  недбале ставлення  власника до свого транспорту. Про це нагадали у поліції області.

Досвідченому злочинцю знадобиться лише кілька хвилин, щоб проникнути в автомобіль і завести двигун. Тому, якщо не гараж з надійними замками, тоді стоянка під охороною. Вона є хорошою альтернативою тим автолюбителям, які в нічний час залишають автомобіль поблизу  помешкання.

Одна із складових надійної гарантії безпеки автомобіля - це установка противоугінної системи. Вона відлякує не тільки недосвідчених злочинців, а й  професіоналів, які, перш за все, звернуть увагу на автомобіль, не захищений від викрадення.

Ще один «страшний сон» автомобіліста — виявити, що куплений автомобіль є краденим. У цьому випадку убезпечити себе можна лише ретельною перевіркою як самого авто, так і документів на нього і його попереднього власника.

Значно легше запобігти скоєнню злочину, ніж його розкрити. Щоб не стати жертвою автомобільних злодіїв, слід дотримуватись простих правил:

- придбавши автомобіль, завчасно потурбуйтеся про його обладнання протиугінною сигналізацією та маркуванням;

- не залишайте автомобіль навіть на дуже короткий термін відчиненим, без увімкненої сигналізації;

- при необхідності обладнати відеоспостереження дворів будинків;

- обладнайте свій автомобіль надійними захисними пристроями;

- якщо ваш «залізний кінь» обладнаний суперскладною системою охорони, не наклеюйте на скло логотипи її виробника. Це спрощує роботу злочинцям.

І якщо біда вже трапилася пам’ятайте, що головний помічник правоохоронців — оперативність. Не треба займатися пошуками самостійно, це навряд чи принесе бажаний результат. Якомога швидше необхідно повідомити про те, що трапилося, в найближче відділення поліції.

тернопіль поліція крадіжка авто
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі