Понад 30 пакетів сміття зібрали небайдужі тернополяни вздовж проспекту Злуки (ФОТО)

Мешканці Тернополя долучилися до небайдужої справи – протягом дня очистили від сміття частину території, що знаходиться біля церкви святого апостола і євангеліста Івана Богослова (вздовж проспекту Злуки).

Як повідомляють "Тернополяни", до прибирання долучилися поважні мешканці міста, учні, члени ВГО "Сокіл" та інші небайдужі тернополяни. Завдяки ініціативним містянам під час толоки вдалося зібрати понад 30 пакетів (місткістю у 40 літрів) різноманітного сміття – пластикових пляшок, обгорток та іншого непотребу.

Як поділилася учасниця благої ініціативи – студентка Аліна Жайворонко, саме від нас залежить, чи житимемо ми на чистій території.

"Ми – відповідальні за те, що залишимо наступним поколінням. Парки та вулиці, тротуари й двори буквально встелені сміттям – від поодиноких недопалків та папірців до цілих куп непотребу. Та кожен з нас може зробити свій внесок у чистоту довкілля. І це насправді дуже просто. Тому що чисто там, де не смітять. Для того, щоб сміття не було частиною українських пейзажів, нам потрібно починати змінювати екологічну свідомість. Під час прибирання у нас з’явилося враження, наче сюди протягом тривалого часу спеціально вивозили пластикові відходи. На жаль, за один день нам не вдалося повністю прибрати територію, оскільки масштаби "трагедії" дійсно страшні. Тому ми продовжуватимемо  прибирати міські зони відпочинку, і після цієї місцевості перейдемо на інші", — поділилася Аліна.

Дівчина зазначила, що усі деталі про наступні толоки з’являтимуться у фейсбуці у групі "Соціальна ініціатива "Єднання поколінь"".

Додамо, що захід відбувся за сприяння соціальної ініціативи "Єднання поколінь".

Понад 30 пакетів сміття зібрали небайдужі тернополяни вздовж проспекту Злуки (ФОТО), фото-1 Понад 30 пакетів сміття зібрали небайдужі тернополяни вздовж проспекту Злуки (ФОТО), фото-2 Понад 30 пакетів сміття зібрали небайдужі тернополяни вздовж проспекту Злуки (ФОТО), фото-3 Понад 30 пакетів сміття зібрали небайдужі тернополяни вздовж проспекту Злуки (ФОТО), фото-4 Понад 30 пакетів сміття зібрали небайдужі тернополяни вздовж проспекту Злуки (ФОТО), фото-5 Понад 30 пакетів сміття зібрали небайдужі тернополяни вздовж проспекту Злуки (ФОТО), фото-6
Проспект Злуки Тернопіль сміття
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі