Бізнес-курс «MESH»

12 березня в Тернопільському національному економічному університеті відбулася презентація бізнес-курсу «MESH», який спрямований на формування навичок підприємливості та комунікації у молоді. Започаткували  курс успішні підприємці та меценати Тарас та Ірина Демкури.  Активними слухачами першої вступної лекції були студенти навчально-наукового інституту міжнародних економічних відносин ім. Б. Д. Гаврилишина та студенти спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» факультету економіки та управління. Основний лозунг курсу: «MESH – це місце, де теорія і практика розмовляють єдиною мовою».

Привітала учасників директор ННІМЕВ ім. Б. Д. Гаврилишина Ірина Іващук, яка зазначила, що для студентів проект «MESH» – це можливість отримати практичні знання і вміння розробляти власні проекти, працюючи в команді.

У презентації курсу взяли участь викладачі ТНЕУ: доктор економічних наук, професор, завідувач кафедри міжнародних економічних відносин О.М. Сохацька та кандидат економічних наук, доцент, докторант кафедри міжнародної економіки І.Я. Зварич. Про нові тренди часу та можливості для бізнесу й окремих домогосподарств в Україні розповів засновник курсу MESH, кандидат економічних наук, віце-президент з питань регіонального розвитку Міжнародної торгової палати ІСС Ukraine, підприємець, меценат Тарас Демкура.

Основне завдання курсу – сформувати підприємницьке мислення у молоді та дати інструменти ведення бізнесу, повідомила координатор Наталя Волощук, яка розповіла про структуру «MESH». Також на вступній лекції було анонсовано програму та представлено спікерів курсу. На студентів чекають 8 лекцій (1 лекція щотижня) на різні бізнес-теми за участі теоретиків та практиків,  поради підприємців, експертів у різних сферах, лекції, дискусії, брейншторми, нетворкінг-вечір, а результатом курсу буде створення власного стартапу, його презентація та захист.

Бізнес-курс «MESH», фото-1
ТНЕУ новини ТНЕУ тернопільський національний економічний університет
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі