Майже 17 млн грн спрямують цього року на будівництво «Водної арени Тернопіль» (фото, відео)

Триває завершення першої черги будівництва «Водної арени Тернопіль». Сьогодні там уже зведено трибуни, адміністративне приміщення, будують суддівську вишку, укріпили берегову лінію, прокладають дорогу вздовж каналу і трибун.

Утім, незважаючи на те, що підрядник вкладається у графік виконання робіт, голова облдержадміністрації Степан Барна порадив все ж включитися в реалізацію даного проекту активніше.

«Я незадоволений станом виконання робіт. Тому ставимо питання, щоб до серпня перша черга проекту була реалізована. Сьогодні ми можемо оцінити результати роботи, яку розпочали торік. На ці потреби було виділено понад 17 млн. грн. з державного бюджету на умовах співфінансування з місцевого бюджету Тернопільської міської ради. Наше завдання – щоб спортсмени уже якомога швидше могли використовувати дану інфраструктуру для тренувань», – наголосив Степан Барна.

У 2019-ому на даний об’єкт заплановано виділити майже 17-ть млн. грн. За ці кошти завершать будівництво трибуни, дороги, стартової і фінішної вишок, а також облаштують благоустрій частини території.

«Нам важливо виходити на відповідний рівень міжнародного стандарту, який дозволить проводити світові змагання з водних видів спорту у Тернополі. Бо «Водна арена Тернопіль» – це не лише об’єкт на завершення якого чекає вся область, а й вся Україна. Адже такого рівня спортивного комплексу в Україні досі не було», – зауважив голова ТОДА.

Майже 17 млн грн спрямують цього року на будівництво «Водної арени Тернопіль» (фото, відео), фото-1 Майже 17 млн грн спрямують цього року на будівництво «Водної арени Тернопіль» (фото, відео), фото-2 Майже 17 млн грн спрямують цього року на будівництво «Водної арени Тернопіль» (фото, відео), фото-3 Майже 17 млн грн спрямують цього року на будівництво «Водної арени Тернопіль» (фото, відео), фото-4 Майже 17 млн грн спрямують цього року на будівництво «Водної арени Тернопіль» (фото, відео), фото-5
водна арена Степан Барна
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі