"Це гріх і неподобство": біля тернопільського меморіалу воїнам УПА невідомі порозкидали шматки сала (ФОТО)

У Копичинецькому лісі, що на Гусятинщині, невідомі поряд із меморіалом воїнам Української Повстанської Армії викинули великі брикети, схожі на сало, жир чи смалець.

Про це інформує "Терен" з посиланням на повідомлення місцевого мешканця Миколи Горошка. Чоловік спробував сповістити громадськість про незрозумілу ситуацію.

Зокрема, у мережі Фейсбук він опублікував фото з місця події. Допис відразу набув розголосу, а люди в коментарях не приховують гніву: "Це просто неподобство! Там кістки людей, це не пусте місце! Це гріх. Поляки приїхали на своїх гробах прибрали на нашому цвинтарі, а ми свого не шануємо", "І ці люди хочуть до Європи?".

Також нагадуємо, що на Тернопільщині вандали осквернили Храм Святої Трійці.

"Це гріх і неподобство": біля тернопільського меморіалу воїнам УПА невідомі порозкидали шматки сала (ФОТО), фото-1 "Це гріх і неподобство": біля тернопільського меморіалу воїнам УПА невідомі порозкидали шматки сала (ФОТО), фото-2 "Це гріх і неподобство": біля тернопільського меморіалу воїнам УПА невідомі порозкидали шматки сала (ФОТО), фото-3 "Це гріх і неподобство": біля тернопільського меморіалу воїнам УПА невідомі порозкидали шматки сала (ФОТО), фото-4 "Це гріх і неподобство": біля тернопільського меморіалу воїнам УПА невідомі порозкидали шматки сала (ФОТО), фото-5
Тернопільщина меморіал УПА
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі