• Головна
  • "Я тебе на ноль помножу": тернополянин, який втратив 12-річного сина через халатність медиків каже, що обвинувачений лікар йому погрожував
08:32, 10 квітня 2019 р.

"Я тебе на ноль помножу": тернополянин, який втратив 12-річного сина через халатність медиків каже, що обвинувачений лікар йому погрожував

"Я тебе на ноль помножу": тернополянин, який втратив 12-річного сина через халатність медиків каже, що обвинувачений лікар йому погрожував

Хірург Жидачівськької районної лікарні Юрій Михайлюк, проти якого відкрито кримінальне провадження у справі про смерть 12-річного Романа Кулака, 4 квітняу приміщенні місцевої поліклініки погрожував його батькові Володимиру Кулаку, який вкотре спіймав його на халатному ставленні до посадових обов’язків. Тобто, медик водночас був на роботі та на засіданні суду – таким чином і суд не відбувся, і люди не отримали належної медичної допомоги.

Про це повідомив батько хлопчика, громадський активіст, радник голови Тернопільської ОДА з питань медицини, Володимир Кулак на своїй Фейсбук-сторінці, пише ZIK.

«Я випадково зайшов в лікарню і почув, що жіночка жаліється на коридорі, бо якийсь лікар проігнорував їх, не оглянувши її сина, сказав купити препарат.. навіть без огляду, навіть не піднявши светр і не глянувши на проблемну ділянку на животі, не скерувавши на огляд. Просто прописав препарат БЕТАДИН, сказавши що він не має часу, бо він спішить в суд... Той самий хірург... Це ще раз доказує, непокаране зло, якщо воно не кається, воно набирає сили і поширюється по світу!!», – написав пан Володимир.

Він взяв цих людей, що не отримали меддопомоги та пішов до головного лікаря писати заяву:

«Я тим людям допоміг.. ми пішли до в.о. головного лікаря писати скаргу на дії підлеглого, але «підлеглий» дізнавшись, що з цими людьми я пішов до керівництва лікарні, прибіг під кабінет і силою відштовхнувши мене в сторону, силоміць забрав людей до себе в кабінет і закрився з ними там.. Кинувся рятувати пожежу, лікувати чи залякувати? Не знаю, відкрив десь через 10 хвилин, коли я прийшов туди із завідуючим поліклінікою, якому в.о. головного лікаря дав вказівку розібратися».

Також Володимир Кулак стверджує, що лікар погрожував йому та обіцяв наступного разу приїхати з пацанами:

«Вчора в лікарні він казав мені: Вовік я тебе на ноль помножу!! Ти нікто і зовут тебя нікак!!)) Ти пусте місце... Приємно що ГМО нарешті зняло маску)) а то він мені тиждень тому вішав лапшу, про церкву, віру, піст, про прощення проповідував... казав ми християни треба прощати.. я був майже повірив!

Водночас активіст повідомив, що суд, на якому мало по суті розглядатись питання щодо причетності Юрія Михайлюка та ще одного лікаря Жидачівської РЛ знову не відбулося – його вдруге перенесено через неявку адвокатів одного з підозрюваних.

«Суд вчора не відбувся, бо знову не явилися два адвокати хірурга, але приїхали мої щирі друзі! Судове засідання тепер перенесено, аж на 14 травня!!! ЗАТЯГУЮТЬ!!!».

Далі Володимир Кулак, який від часу смерті свого сина у середині 2017 року, займається громадською роботою з реформування системи охорони здоров’я, формує ряд питань щодо функціонування лікарні у Жидачеві:

 чому хірург в день суду на роботі? Всі хто приїхав в суд підтримати мене брали відпустку на 1 день... а він і ніби на роботі, і зарплату отримає,.. ніби «працює»... і в суді! І пацієнта проігнорував?!! кругом бардак і ніде толку нема, ХАОС, був і залишився?

 чому завідувач поліклінікою, коли розбирався в ситуації, перше запитання в нього було до мене: «А то ті люди, то Ваші підставні?!» Я їх запитую: «А що підставним надавати допомогу не треба? Їх ще буде багато! А ці не підставні! Це Бог!»

 якраз в поліклініці той ГМО мені погрожував, провокував, тиснув на мене і тих людей, морально і фізично, на них і на мене Запитання до керівників і власників лікарні: «Чому ця нелюдяна особа ще досі працює? Це загроза!»

коли вже нарешті буде призначений новий керівник лікарні та спостережна рада, і нарешті будуть зроблені правильні висновки та організовано надання якісної меддопомоги в лікарні?!

У кінці свого допису Володимир Кулак повідомив, що йому надійшла пропозиція від керівника департаменту охорони здоров’я ЛОДА Ірини Микичак стати її заступником:

«Щиро дякую пані Ірині Микичак за запрошення йти до неї заступником в департамент охорони здоров’я Львівської області. Я подумаю, пропозиція дуже цікава! Новий крок, вперед!».

Перше засідання було заплановане 28 березня, але не відбулося через неявку адвоката хірурга. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Рома Кулак #Володимир Кулак #смерть #конфлікт #медицина

Коментарі

Останні новини
Оголошення
live comments feed...