В міській раді побільшало депутатських звернень та скарг від тернополян

У першому кварталі до Тернопільської міської ради надійшло багато заяв на отримання пільг, побільшало депутатських звернень та скарг.

Про це під час нещодавнього засідання виконкому повідомила начальник управління організаційно-виконавчої роботи Світлана Добрікова.

– За результатами роботи Тернопільської міської ради у першому кварталі 2019 року кількість одних документів зменшилася, кількість інших збільшилася, – зазначила Світлана Добрікова. –  Щодо розгляду звернень, то суттєве збільшення вхідної документації викликане тим, що у першому кварталі соціально-незахищені категорії населення звертаються за наданням пільг. Щодо вихідної документації, то вона на незначний відсоток зменшилася. Кількість депутатських звернень збільшилась: їх надійшло 267, а за аналогічний період минулого року – 188. Зменшилася кількість інформаційних запитів: за три місяці цього року їх надійшло 169, а за такий же період минулого року – 226. Скарг ми отримали більше – 36, порівняно із 17 скаргами у 2018 році. Скарги в основному зумовлені зимовим періодом і наріканнями тернополян на стан доріг та житлово-комунальне господарство.

Під час розгляду проекту рішення «Про дотримання виконавської дисципліни щодо реалізації завдань, визначених нормативно-правовими актами, розпорядчими документами і власними контрольними документами та про стан розгляду скарг» члени виконавчого комітету також внесли зміни до Інструкції з діловодства.

– Це перший крок до втілення концепції електронного урядування, яку прийняли 22 лютого на сесії, – каже зз Світлана Добрікова. – Після прийняття сесійного рішення була створена робоча група, яка працювала над тим, що необхідно зробити щоб активізувати процес переведення документів в електронну форму та пришвидшити надання якісних послуг в електронному вигляді. Запропоновані  зміни до Інструкції дозволять суттєво зменшити кількість паперу, який використовували на друкування примірників документів. А це зменшить кількість затратних матеріалів, обладнання для роздруковування матеріалів. Якщо говорити про замовників послуг, то це дозволить належним чином налагодити контроль в системі електронного документообігу. Окремим пунктом запроваджено проведення моніторингових заходів для того, щоб за певними критеріями можна було визначити чи послуга задоволена, незадоволена чи замовнику надано роз’яснення або ж необхідну інформацію. 

Тернопіль міська_рада скарги
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі