• Головна
  • Тернополянам на замітку: до поїздів більше не пускатимуть з багажем понад 50 кг
09:32, 11 квітня 2019 р.

Тернополянам на замітку: до поїздів більше не пускатимуть з багажем понад 50 кг

Мінінфраструктури оновило Правила перевезення пасажирів, багажу, вантажобагажу та пошти залізничним транспортом України.

Відповідний наказ від 1 лютого 2019 року № 74 був зареєстрований у Мін'юсті і набрав чинності 9 квітня, пише Юрліга.

Визначено, що пасажир має право перевозити ручну поклажу в усіх категоріях вагонів та поїздів загальною вагою до 50 кг. Ручна поклажа до 36 кг включно перевозиться безплатно, перевищення до 14 кг оплачується за тарифом перевезення багажу. Ручна поклажа, загальна вага якої перевищує 50 кг, до перевезення у пасажирських вагонах не допускається.

Детальніше із нововведеннями можна ознайомитись за посиланням.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#залізниця #правила #зміни
ТОП новини
"Тариф на електроенергію підвищать у 2 рази, українцям сказали готуватися до нових цін на світло": коли зросте вартість
"Град, шквали до 15 — 20 м/с і гроза": в Україну сунуть потужна негода і дощ, синоптики зробили прогноз на нові часи
"ТЦК розшукує 60-річних чоловіків за 4-ма вимогами, пенсіонерів відправлять служити до 4-х місць": мобілізація і нові заходи
Перше в Європі: місто на Тернопільщині вирішило повністю відмовитися від газу
Оголошення