"Мертві птахи на полях Тернопільщини": правоохоронцям вдалося з'ясувати нові факти (ВІДЕО)

Останнім часом небайдужі краяни в мережі інтернет викладають фото та інформацію про виявлення мертвих птахів, тварин на сільськогосподарських угіддях краю. Дані факти перевіряють правоохоронці разом з громадською організацією протидії корупції та моніторингу екології "Скеля".

Нещодавно громадськими активістами було виявлено, як в Збаразькому районі на полі одного із місцевих фермерів робітники обробляють землю від гризунів із явними порушеннями. Про даний факт активісти повідомили в поліцію.

"З виїздом на місце подій представниками Збаразького відділу поліції (спільно із залученими спеціалістами) проведено забір необхідних елементів для проведення експертного дослідження. За результатми аналізу буде здійснено законне рішення щодо фермера, який здійснював обробіток".- Повідомив заступник начальника Збаразького відділення поліції Володимир Герасимів.

За словами Андрія Об'єщика, директора громадської організації "Протидія корупції та моніторинг екології "Скеля"", такі випадки на території Тернопільщини не є поодинокими.

"Бачимо єнотовидного собаку, що ніколи на вигляд не попадає, але тут вона загибла. Бачимо багато лисів, багато зайців, бачимо масову загибель мартинів. Бачимо в Гусятинському районі, нам вчора повідомили, ситуація з приводу загибелі чайок...".- Зазначив Андрій Об'єщик. 

Поліцейські надалі із активістами реагуватимуть на подібні факти, а порушників притягуватимуть до відповідальності.

Детальніше у відео "Т1".

Мертві птахи поля Тернопільщина поліція нові факти
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі