"Все залежить тільки від нас": Святослав Вакарчук побував у Тернополі (ФОТО+ВІДЕО)

11 квітня у ПК "Березіль" відбувся концерт відомого українського співака Святослава Вакарчука із гуртом "Океан Ельзи". Акомпанував солісту Львівський камерний оркестр.

Як повідомляє "Терен", повна зала тернополян дві години насолоджувалась відомими піснями гурту. Підспівували, танцювали та навіть плакали під відомі хіти. Останню пісню концерту "Майже весна" Святослав заспівав із прапором України та звернувся до відвідувачів:

"Поки ми разом, все буде добре! Так що, все залежить тільки від нас!"

На концерт було запрошено немало гостей. Заступник командира роти по роботі з особовим складом 2 стрілецького батальйону 2 Галицької бригади НГУ Леонід Деревчук поділився враженнями від концерту:

"Я у захваті! Святослав Вакарчук повністю віддався слухачам. Уся зала разом переживала історії пісень. Було дуже емоційно! Концерт надзвичайно сподобався!"

"Все залежить тільки від нас": Святослав Вакарчук побував у Тернополі (ФОТО+ВІДЕО), фото-1 "Все залежить тільки від нас": Святослав Вакарчук побував у Тернополі (ФОТО+ВІДЕО), фото-2 "Все залежить тільки від нас": Святослав Вакарчук побував у Тернополі (ФОТО+ВІДЕО), фото-3 "Все залежить тільки від нас": Святослав Вакарчук побував у Тернополі (ФОТО+ВІДЕО), фото-4 "Все залежить тільки від нас": Святослав Вакарчук побував у Тернополі (ФОТО+ВІДЕО), фото-5
Святослав Вакарчук Тернопіль
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі