У водоймі, з якої для Тернополя беруть воду, знайдено десятки мертвих чайок (ФОТО)

На Івачівській водоймі масово гинуть чайки.  Ще у минулий четвер єгерською службою Тернопільської МРО УТМР на водоймі знайдено десятки мертвих птахів.  Про це у соцмережі пише Роман Каракуць.

Картина побаченого приголомшує. За словами чоловіка, так триває вже кілька днів, птахів багато і всіх їх неможливо забрати і утилізувати. Вони розкладаються у водоймі, а це Серетський гідрологічний заказник і водозабір міста Тернопіль!

Комісія виїзна була, Держспоживслужба Зборівського району взяла на аналізи птахів, але результату від чого загинули птахи і досі нема.

У водоймі, з якої для Тернополя беруть воду, знайдено десятки мертвих чайок (ФОТО), фото-1 У водоймі, з якої для Тернополя беруть воду, знайдено десятки мертвих чайок (ФОТО), фото-2 У водоймі, з якої для Тернополя беруть воду, знайдено десятки мертвих чайок (ФОТО), фото-3 У водоймі, з якої для Тернополя беруть воду, знайдено десятки мертвих чайок (ФОТО), фото-4 У водоймі, з якої для Тернополя беруть воду, знайдено десятки мертвих чайок (ФОТО), фото-5 У водоймі, з якої для Тернополя беруть воду, знайдено десятки мертвих чайок (ФОТО), фото-6 У водоймі, з якої для Тернополя беруть воду, знайдено десятки мертвих чайок (ФОТО), фото-7
тернопіль івачів водозабір чайки Держспоживслужба
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі