Чимало тернополян не встигли змінити місце голосування

Період зміни місця голосування для участі у другому турі виборів Президента уже завершився. Від 8 до 15 квітня цим право скористалося майже 250 тисяч українців. У Тернополі місце голосування змінило близько 1700 осіб.

Щоб проголосувати у Тернополі, особам без місцевої реєстрації потрібно було звернутися до відділу введення державного реєстру виборців у Тернопільській міській раді. Це єдине місце в Тернополі, де можна внести себе до списку виборців.

«Щоб тимчасово змінити місце голосування у другому турі виборів Президента, звернулося до нас майже 1700 осіб. Вони написали відповідні заяви, представили документи, серед яких – копії паспортів, підтверджуючі документи про перебування в місті Тернополі. Ми приймали звернення до 17.15 п’ятнадцятого квітня. Далі опрацьовували ці звернення», – зазначила керівник відділу ведення державного реєстру виборців у Тернопільській міській раді Ірина Бурда.

Додамо, в обласному осередку Комітету виборців України припускають, що чимало громадян не встигли змінити місце голосування, пише зз. Відтак вони не зможуть взяти участь у виборах Президента. За прогнозами експертів, явка виборців у другому турі може бути значно нижчою.

Тернопіль вибори реєстрація
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі