Скандальна телеведуча Ольга Фреймут приїхала у Тернопіль та влаштувала повчальну ревізію (ФОТО)

Популярна українська телеведуча Ольга Фреймут у тернопільському готельно-ресторанному комплексі «Garden Hall» влаштувала «Ревізію життя». Пише Газета.те.

Майже 200 чарівних жінок та один галантний хлопець із нетерпінням чекали та шукали поглядом пані Фреймут.

«Я прийшла на майстер – клас щоб почерпнути щось для себе. Думаю, що отримаю відповіді на певні запитання, – розповіла Юлія, гостя семінару.

Майстер-клас «Ревізія життя» – це історія та аналіз життя, успіху та провалів. Телеведуча не радить, а пропонує інструменти, практичні прийоми, які кожен використовує по-своєму: як добиватися свого, як вгамовувати емоції та керувати ними, кар’єра, діти, сім’я – про найсокровенніше та з усією відвертістю.

«У мене було два виходи: залишитися у Новому Роздолі і не стати такою, яка є зараз або рятуватись і реалізовувати себе у житті. Зібравши «лахи під пахи», вступила в університет, але зрозумівши, що мені там не цікаво, перейшла на вільне відвідування та поїхала до Лондона…,- почала Фреймут, – галичанка, у подертих штанях приїхала на BBC зі словам: «Я буду у вас працювати», на що мені відповіли, що з вулиці людей не беруть… рік працювала офіціанткою, вантажницею, заробила грошей і вступила в університет, після чого почала підкорювати BBC».

Після ревізії власного життя, Ольга Михайлівна поспілкувалась з гостями семінару.

Успішну телеведучу, яка завжди стараєтесь показувати приклад справжньої леді, запитали, чи були моменти, коли їй це все набридло і хотілось «відірватись»?

«Так, були такі моменти, але не можу сказати, що я в цей час бунтую. Беру свою сестру Юлю і, навіть не знаю, що я можу такого зробити, наприклад, можу сісти на бордюр», – сміючись розповідає Ольга.

Відверто, мов з близькою подругою, Фреймут говорила про стосунки, секс, сім’ю. На думку телеведучої,  найсексуальніше в жінці – це розум. І все. А от у чоловікові – розум, гроші, зароблені, а не вкрадені та  впливовість.

Успіху можна навчитися лише у тих, хто вже є успішним. Життя Ольги Фреймут – це шлях від звичайної провінціалки до успішної та однієї із найскандальніших телеведучих  України.

Скандальна телеведуча Ольга Фреймут  приїхала у Тернопіль та влаштувала повчальну ревізію (ФОТО), фото-1 Скандальна телеведуча Ольга Фреймут  приїхала у Тернопіль та влаштувала повчальну ревізію (ФОТО), фото-2
тернопіль ольга фреймут ревізія майстер_клас
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі