"Кожна далека зірка, як на долоні": тернополянка допомагає дізнатись більше про небесні світила (ФОТО)

Тернополянка Тетяна Свинарик-Іващенко щовихідних за сприятливої для спостережень погоди організовує тротуарки – зустрічі, на яких усі бажаючі зможуть помилуватися небесними об’єктами. Пише Терен.

Тетяна виносить на вулицю телескоп та безкоштовно показує усім бажаючим світ зірок. Тротуарки проводяться на масиві Дружба (поблизу Маяка), БАМі (на стадіоні на вулиці Київській, 18 між 19 і 20 школами), а також на вулиці Володимира Великого, 5.

До прикладу, 14 квітня усі бажаючі через телескоп дивилися на термінатор, кратери Тихо і Коперник, шукали сузір’я та бачили, як мерехтить зоря Сіріус.

Про точний час та місце  проведення таких заходів можна дізнатись у групі «АстроТернопіль». Також у чаті Viber «Тротуарка Тернопіль» і у Telegram.

"Кожна далека зірка, як на долоні": тернополянка допомагає дізнатись більше про небесні світила (ФОТО), фото-1 "Кожна далека зірка, як на долоні": тернополянка допомагає дізнатись більше про небесні світила (ФОТО), фото-2 "Кожна далека зірка, як на долоні": тернополянка допомагає дізнатись більше про небесні світила (ФОТО), фото-3 "Кожна далека зірка, як на долоні": тернополянка допомагає дізнатись більше про небесні світила (ФОТО), фото-4 "Кожна далека зірка, як на долоні": тернополянка допомагає дізнатись більше про небесні світила (ФОТО), фото-5
тернопіль телеском зірки
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі