• Головна
  • З'явились трагічні подробиці смерті студентки на Тернопільщині (ФОТО)
15:07, 17 квітня 2019 р.

З'явились трагічні подробиці смерті студентки на Тернопільщині (ФОТО)

Уродженка Хмельниччини Кущак Тетяна навчалася на четвертому курсі денної форми навчання Чортківського навчально-наукового інституту підприємництва і бізнесу ТНЕУ, де вивчала облік та аудит, - розповідає сайту Чортків.City директор закладу Надія Кульчицька.

Вступила у наш вуз 2017 року після закінчення Гусятинського коледжу ТНТУ ім. І.Пулюя. Вийшла заміж, дітей ще не було. Хворіла давно, ще до навчання у Чорткові (рак крові), мала другу групу інвалідності загального захворювання. Начебто підступна недуга відступила, але восени минулого року трапився рецидив...

Надія Євстахіївна розповідає, що дівчина добре вчилася, брала активну участь у житті інституту, була ведучою багатьох заходів. Про неї залишилися добрі світлі спогади у викладачів та студентів.

Сьогодні в пам`ять про неї у вестибюлі закладу встановлено її портрет із чорною стрічкою, біля якого палахкотить лампадка і кимось принесені жовті нарциси.

Поховали молоду жінку, у її рідному селі Боднарівка Чемеровецького району.

З'явились трагічні подробиці смерті студентки на Тернопільщині (ФОТО), фото-1
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#тернопіль.
ТОП новини
"Потужна гроза насувається на ці області, такого не чекали навіть синоптики": куди суне мороз у -10 градусів, снігопад і дощ?
"Могутня гроза суне прямо в ці області, ніхто в Україні не чекав такої негоди": де буде мороз у -9 градусів, снігопад та дощ?
"Ці чоловіки масово втратять відстрочки через кілька днів, мобілізація людей з інвалідністю": ТЦК, повістки і бронювання
В Україну мчить нестерпна спека, попереджають про температурні аномалії
Оголошення
live comments feed...