• Головна
  • Дівчина на Тернопільщині потрапила до лікарні через... їжака
15:29, 17 квітня 2019 р.

Дівчина на Тернопільщині потрапила до лікарні через... їжака

16 квітня в Зборівську районну лікарню з діагнозом «Кусана рана другого пальця лівої кисті» потрапила 20-річна жителька с. Футори Зборівського району.

Як з’ясувалось, травма була отримана зовсім несподівано та від любові до тварин. Побачивши на подвір’ї їжака, дівчині дуже захотілось розгледіти його поближче, тому вона вирішила взяти тваринку на руки, пише Погляд. Але їжачок був настроєний зовсім недружелюбно, тому й вкусив бідолашну за пальця.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопільщина #їжак #лікарня
ТОП новини
"ТЦК готує масове скасування відстрочок, ці 3 категорії чоловіків будуть мобілізовані першими": мобілізація, повістки, ЗСУ
"Снігопад і холод вріже прямо по цих областях, в Україну іде мороз і крижана злива": люте похолодання скоро накриє регіон
"Прийдуть без попередження і жорстко покарають": українців чекають масові штрафи до 100 000 гривень
"Холодна злива накриє ці області України, похолодання і дощ вперіщить в регіоні": де чекати на снігопад і мороз?
Оголошення