"Протріть монокль і розводьте зрадофільство деінде!": Сергій Притула різко прокоментував закиди щодо забезпечення української армії

На що йде військовий збір та який зараз рівень забезпечення армії - "доступно" пояснив шоумен Сергій Притула.

Його цитату оприлюднили в одній із Facebook-груп.

"Я перепрошую, але розводьте зрадофільство деінде. Якщо ви не бачите, куди дівається військовий збір, то або протріть монокль, мадам, або запитайте без претензій!

Ви уявляєте собі, скільки коштує ввести в стрій танковий батальйон? Або зробити апгрейд 10 винищувачів? Ви чули від волонтерів за останніх 2 роки, що комусь треба форма чи бєрци?Ви знаєте, що харчі, які волонтери досі привозять на фронт, бійці частково роздають місцевим, бо у них надлишок?Ви знаєте, що 500 комплектів термобілизни, яку мені спрезентувала Маша Єфросініна у своїй програмі, я ще шукав кому віддати, бо, бачиш, всі вже мають по 2 комплекти.

Якого ВИ біса тут строчите коментарі про "наше государство", якщо ви поняття зеленого не маєте в тому, що держава робить для хлопців? І Держава язиком не працює. Максимум окремі чиновники. То називайте прізвища і не ототожнюйте їх з державою!Бо якщо у вашому під*їзді живе одна проститутка, то це ще не підстава весь будинок називати борделем!", - написав шоумен.

Сергій Притула армія
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі