• Головна
  • Степан Барна: Стабільна підтримка профтехосвіти – серед пріоритетів облдержадміністрації (Фоторепортаж)
20:15, 18 квітня 2019 р.

Степан Барна: Стабільна підтримка профтехосвіти – серед пріоритетів облдержадміністрації (Фоторепортаж)

Вірю, що спільна робота дасть очевидний результат — наші діти матимуть змогу реалізувати себе тут, у рідній країні. Про це наголосив голова Тернопільської облдержадміністрації Степан Барна під час конкурсу професійної майстерності майстрів виробничого навчання з професій «офіціант», «кондитер», «перукар» - «Майстер року - 2019», що відбувся 18 квітня у ТРЦ «Подоляни». Під час даного заходу свій потенціал продемонстрували 16 навчальних закладів професійно-технічної освіти Тернопільщини.

«Декілька років тому велися дискусії стосовно подальшої долі закладів професійно-технічної освіти області. Проте весь цей час їхнє фінансування продовжується забезпечуватися стабільно, — зазначив очільник області. — Наші заклади вдало поєднують навчальну складову із практичними заняттями на підприємствах, що дає ефективний результат».

Окрім стабільної підтримки професійно-технічної освіти в цілому, береться до уваги й друга не менш важлива складова —покращення якості надання освітніх послуг. Про це свідчать створені впродовж останніх роківнавчально-практичні Центри і лабораторії на базі обласних закладів профтехосвіти.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ПТУ #конкурс #Степан Барна
ТОП новини
Новий навчальний рік із новими правилами: що зміниться для українських школярів з 1 вересня
"Війна або 5 років у тюрмі, посилена мобілізація накриє всіх ухилянтів": ТЦК застосує до цих категорій чоловіків нові заходи
З 1 серпня пенсія добряче зросте у 3-х груп українців: кому нарахують більше, а хто не одержить жодної надбавки
"16 500 грн пенсії замість мінімальних 2 595 грн": у серпні ці категорії людей отримають у 6 разів більші виплати
Оголошення