У тернопільському музеї розмалювали "писанку-гіганта" (ФОТОФАКТ)

Близько двох годин у Тернопільському обласному художньому музеї місцеві школярі спільно з майстрами розмальовували гігантську писанку під час відкриття 28-ї виставки "Великодні візерунки".

Як повідомляють "Тернополяни", за допомогою фарб пасхальне яйце прикрасили чотирма кольорами – червоним, жовтим, чорним та білим. Писанку діти та дорослі почали розмальовувати вчора, а сьогодні працівники музею доправляли останні штрихи.

"За характером орнаменту наша писанка – подільська. Її основа – пінопласт. Вчора під час відкриття виставки місцеві художники розграфили на виробі орнамент, а гості  вже розмальовували. Гігантська писанка зайняла чільне місце в нашій експозиції. Сьогодні на деяких місцях виробу довелося підправити малюнок, аби усунути незначні недоліки. Важливо, що ми вперше проводили таке цікаве малювання, від якого діти отримали чимало приємних вражень", —  розповів директор художнього музею Ігор Дуда.

Пан Ігор зазначив, що в день відкриття експозиції писанок "Великодні візерунки" було проведено і традиційний майстер-клас із писанкарства.

У тернопільському музеї розмалювали "писанку-гіганта" (ФОТОФАКТ), фото-1
Писанка гігант музей
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі