• Головна
  • На Тернопільщині в пожежі ледь не загинула пенсіонерка
12:31, 19 квітня 2019 р.

На Тернопільщині в пожежі ледь не загинула пенсіонерка

19 квітня о 04:39 в с. Яргорів Монастириського району виникла пожежа на покрівлі житлового будинку.

Вогнем знищено перекриття житлової будівлі на площі 4 м.кв. Причина виникнення пожежі та матеріальні збитки встановлюються, повідомляє прес-служба ДСНС в Тернопільській області.

Пожежу ліквідовано черговим караулом 19-ї державної пожежно-рятувальної частини. Під час гасіння пожежі врятовано громадянку, 1945 року народження, що перебувала в будинку на момент пожежі, а також господарську та дві житлові будівлі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#пожежа #ДСНС
ТОП новини
"Тариф на електроенергію підвищать у 2 рази, українцям сказали готуватися до нових цін на світло": коли зросте вартість
"Град, шквали до 15 — 20 м/с і гроза": в Україну сунуть потужна негода і дощ, синоптики зробили прогноз на нові часи
"ТЦК розшукує 60-річних чоловіків за 4-ма вимогами, пенсіонерів відправлять служити до 4-х місць": мобілізація і нові заходи
Перше в Європі: місто на Тернопільщині вирішило повністю відмовитися від газу
Оголошення