«Вам не соромно?»: Порошенко і Зеленський обмінялися образами під час дебатів

Увечері близько 19:00 на стадіоні «Олімпійський» в Києві вже зібралися глядачі, які очікують початку дебатів кандидатів у президенти України П.Порошенко і В.Зеленського. Про це повідомляє ГолосUA.

19:56

Порошенко: головне - не втратити країну. И 21 квітня ми вирушимо до перемоги разом!

19:55

Порошенко: нам потрібно крепкос дивитися в майбутнє і не віддати держава Путіну. Ми можемо зробити оновлення парламенту, але не можна гратися під час виборів президента. Не може країну вести актор, ціна, яку заплатять мільйони, може бути дуже великий.

Шановні виборці, дякую вам за те, що ви з нами.

19:54

Порошенко: ми сьогодні не почули від пана Зеленського ні відповіді про стратегію, ні чітких відповідей. Ви не Голобородько, і ви приїхали сюди не на тролейбусі. Ви провідник олігархів. Ви тільки сьогодні закрили свою декларацію за 2018 рік. Голобородько не стояло біля Коломойського з вимогою повернути Укрнафту і Приватбанк. Ми не почули вашої стратегії.

19:52

Порошенко: пан Зеленський хороший актор, і він добре робить свій продукт. Але добре, щоб наша дискусія почалася і продовжилася на телеканалі Суспільне.

19:51

Е.Фроляк: кандидат може отримати ще 2 хвилини.

Зеленський: зробимо їх разом. (Оплески)

19:49

Зеленський: дякую кожному з вас. Я б із задоволенням провів цей час серед вас. У Петра Олексійовича було багато досягнень - безвіз, томос, армія, все що ви писали на білбордах. Але всі ці досягнення ви записали тільки собі. Чому? Але по-перше, українська мова була до вас. А безвіз - але це перемога і українських дипломатів, і української діаспори, які боролися за безвіз ще до того, як ви стали Президентом. Але мені здається, якщо ми говоримо про томосі, етопрежде за все, перемога Філарера. Він боровся за це ще тоді, коли ви були прихожанином московського патріархату. І армія це перемога українських волонтерів, військових, всього українського народу. І я вірю, що ми зможемо прийти і зламати цю систему - снормальнимі людьми, з іншою ментальністю, з ментальністю 21 століття. І справа навіть не в тому, що у вас в оточенні були хабарники.

Е.Фроляк: кожен може сказати заключне слово. У вас по 1 хвилині.

19:47

Порошенко: на питання Зеленського "Вам не соромно?" відповість "Ні, я пишаюся Україною!". Володимир Олександрович, ваші партнери, Коломойський, його кліка, збірна Азарова чи будуть вони відсічені від влади після виборів? Зеленський відповів: "Так".

19:46

Куликов: ми витратили 34 хвилини із загального часу дебатів. Ви можете ще задати ще по 1 питанню. (Кандидати погодилися).

19:44

(Зеленський став на коліна на сцені)

Ви, пан Порошенко, купили фабрику Карла Маркса і створили Рошен. Потім ви були чиновником, але як ви стали олігархом?

19:44

Зеленський: я готовий зараз стати на коліна перед кожною матір'ю, яка не дочекалася свого сина; перед кожною жінкою, яка не дочекалася коханого. Я розумію, що ви, пане Порошенко, назвали мене обгортками, я розумію, що ви добре розбираєтеся в обгортках. Ви професіонал ...

19:43

Зеленський: я ніколи не спілкувався з Кадировим. Крапка. Коли я говорив про Путіна, я говорив: я готовий стати на коліна, тільки не ставте на коліна Україну.

19:41

Порошенко: ми повинні в першу чергу припинити війну. І ключ від війни в Росії, інужно повзти на колінах, щоб отримати ключ, потрібно зміцнювати армію, потрібно берегти Україну і нашу націю. Коли ви називали українців хохлами, Україна - повією, а перед Кадировим ви вибачилися, а перед нами немає.

19:39

Порошенко: Сьогодні коли я згадав пана Коломойського і про те, що з України виведено 160 млрд доларів, і це загрожує національній безпеці, я знову не почув відповіді. Володимир хороший артист, можливо, хороша людина, але це не кіт в мішку, а яскрава обгортка. Яка покриває тих, хто пішли з нашої країни. І тепер вони хочуть після 2013 року повернутися в Україну і зробити реванш. Коли пан Володимир каже про те, що може вийти за рамки, мільйони будуть боротися за Україну. Щоб зберегти українську землю, щоб не дати котам і рис зруйнувати нашу країну. У вас не вийде.

19:37

Порошенко: я пишаюся тим, що в 2014 році 5 канал транслював свободу слова, і в 2004 році. А телеканалу 1 + 1, який поклав пана Зеленскогов ванну і зробив йому дуже комфортну передвиборну кампанію, раніше вибачався за свої матеріали. Каналу, який поширює російські фейки про мене.

19:36

Зеленський: якщо вам доведеться опинитися в суді, чи будете ви говорити що це помста і політичне переслідування?

19:35

Зеленський: ви сказали чтоя партнер Коломойкого і мені з цим мжіть. У нас так вийшло, що всі канали належать олігархам - Коломойський, Пінчук, Фірташ, Ахметов і пан президент. Я вам нагадаю: ви теж запрошували мене на 5 канал, але я не погодився.

19:34

Зеленський: ви не пророк, а я не Мойсей. Але я теж за європейський вибір України. Де я бачу через 5 років Україна? я йду на термін 5 років, і потім буде інший президент. Я тримаю кулаки за те, щоб в політиці більше вашого оточення не було. Всі люди, які порушують закон - Свинарчук, ГЛАДКОВСЬКА, Коломойські, вони сядуть. Але сядуть тоді, коли порушать закон.

19:33

Зеленський: спасибі за дуже складне питання. Ви говорите: чітко дай нам відповідь. Я не у прокурора. Я нічого не зробив, щоб там бути. А вам може виявитися, там доведеться бути.

19:32

Порошенко: я пропоную, пан Володимир, говорити не про минуле, а про майбутнє. І говорити про верховенство права і про те, де ви бачите Україну через 5 років?

19:30

Порошенко: вам не здається дивним, що ваші друзі вже прийшли за Приватбанком, хоча немає ще результатів виборів? І ви це п'ята колона, в якій сидять олігархи і ще немає результатів виборів, а вони вже підняли голову.

19:29

Порошенко: якщо я дізнаюся, що вони крали, вони перестануть бути моїми друзями. А ваш діловий партнер коли обікрав Україну на 30 млрд з Укрнафти, і мільярди з Приватбанку, і 41 млн доларів перевів на ваші таємні офшорні рахунки, чому ви тиснете йому руки?

19:27

Зеленський: Що ви скажете з приводу незаконного видобутку бурштину? Чому у ваших людей відрубували руки, але не у тих, хто корупціонер? чому Гонтарева прятся в Лондоні? Чому обвалилася гривня? І чому в Москві все ще можна купити цукерки Рошен?

19:26

Олена Фроляк: час Зеленського питати.

19:26

Зеленський: з приводу кота в мішку. Краще бути котом в мішку, ніж вовком в овечій шкурі.

19:24

Зеленський: з приводу того, що я ховаюся. Я був багато разів в АТО. Ви брешете, Петро Олексійович. З приводу Путіна. Я ніколи не говорив з Путіним. А ви, а Я відаю, скільки з ним говорили, починаючи з 2014 року. Я не був в Росії з початку війни. Ви вибачте, але ви ставите мені такі питання, на які ви повинні відповідати і відповідати, чому війна ще не закінчилася. Спасибі за те, що ви зробили.

19:23

Порошенко: ви лягли б під ніж хірурга, щоб навчитися? ви б сіли за кермо літака, щоб вчитися? А чому президент і головнокомандувач це собі дозволяють? Тому що потрібно відповідати на виклики?

19:22

Куликов: час Порошенко на відповідь минув. Час Порошенко задавати питання.

19:20

Порошенко: Якби ви знали, в какомс остояніе я прийняв Україну в 2014 році! Без грошей, без армії, без зброї! А ви в цей час брали російські гроші для своїх фільмів. Ми, українці, зберегли свою державу! Ми, українці, зробили прорив в ЄС! Ми втратили ринки РФ, охоплені Зоною вільної торгівлі. Світовий лідер, міжнародні фінустанови визнали, що під час мого рукоовдства ми зробили більше, ніж за чверть століття. А ви вибачалися перед Кадировим.

19:18

Порошенко: на думку пана Володимира, у нас трохи посунули кордон з РФ. Але якби ви були в Іловайську, і Дебальцеве, якби ви знали, яку ціну Україна заплатила за війну? Винні ті, хто знищив нашу армію, а ми її, добровольцумі, волонтерами відродили тоді, коли ви не отримували повісток.

19:16

Зеленський (поставив кілька запитань): Чому не зняли недоторканність з депутатів? Почім не знайшли підривників військових складів, а паліїв магазинів ваших знайшли? Чому ніхто не відповів за Іловайськ і Дебальцеве?

19:16

Андрій Куликов: починаються питання і відповіді кандидатів. Регламент - 1 хвилина на питання і 1 хвилин на відповідь.

19:14

Порошенко: Пане Зеленський це гарна обгортка, де кожен може знайти своє - хто високі пенсії, хто високі зарплати. Але ви самі сказали, що ви кіт в мішку. Але ви сам мішок з тим, що загрожує моїй державі.

19:12

Порошенко: Ми стоїмо перед викликом, який вимагає від президента мужності. І вимагає рішень головнокомандувача. Ви почали зараз, а треба було починати в 2014-му, коли Володимир ховався від від повісток і добровольців. Фу! Це слабкий глава держави. Він не зможе витримати удари Путіна.

19:11

Порошенко:  Добрий вечір, Україно! Команда мого опонента зважилася вийти на сцену. Але ми бачили, як він ховався від українського народу. Але для українського народу важливо знати, що буде робити президент, в країні, де війна. І важливо знати, ч то буде робити саме президент, а не його радники. Важливо знати майбутнє, а не поширювати російські фейки.

Андрій Куликов: п'ять хвилин Володимира Зеленського пройшли. Починає мова Петро Порошенко.

19:10

І коли ми зустрілися з Порошенком, він сказав мені: навіщо тобі це? ти не будеш бачити дітей.

19:09

Я прийшов зламати систему. Петро Олексійович, я результат ваших помилок.

19:06

Зеленський: Є два різних Порошенко: прекрасний фінансист, оратор. Він з'являється перед відеокамерами. А коли їх вимикають, з'являється інший.

Один на Михайлівській площі каже, що РФ - ворог. А сам передає приветики Медведчуку.

Порошенко один обіцяє нам, що в платіжках за комуналку буде мінус, а там плюс.

Один каже, що закриває свої магазини, і передає Рошен в сліпий траст, а потім відкриває магазини і в Росії.

19:05

Зеленський: Я голосував за Порошенко в 2014 році. Але я помилився. Ми помилилися. Ми знали тоді, що його "Жити по новому" стане нашим "Виживати". Чи могли ми думати, що його "закінчився АТО за 10 днів" стане нашим "Іловайськ"? Чи знали ми, що Революцією Переваги скористаються негідники?

19:04

Зеленський почав промову.

Всім привіт! Я відчуваю трохи себе Вакарчуком! Дякую вам. Дуже цікава ситуація. Нас транслюють багато телеканалів.

19:03

В.Зеленський: Давайте привітаємо людей, яких привезли на автобусах!

Глядачі аплодують.

19:01

Порошенко йде до Зеленському. Вийшов на сцену.

19:00

Зеленський вже біля мікрофона. Порошенко в оточенні охоронців йде до сцени.

Андрій Куликов: сценарій вже порушений.

18:59

На стадіоні розпочали виконувати гімн України.

18:57

Дебати почне В.Зеленський, сказав провідний А.Куликов. Він кинув монету, випала сторона "орел" - "Лаври!", - прокоментував представник Зеленського.

18:56

Андрій Куликов: на стадіон вийшли довірені особи від В.Зеленського Вадим Галайчук, від П.Порошенко - Ніна Южаніна.

Проведуть жеребкування. 

18:54

Провідні трансляцію журналісти відзначили, що вести дебати будуть Олена Фроляк та Андрій Куликов.

18:48

На стадіон прибув П.Порошенко. Глядачі вітали його оплесками.

Як повідомлялося близько 18:20, В.Зеленський прибув на стадіон, передає Країна . Журналісти показали статусне авто кандидата в президенти.

Він раніше їздив на Merceds з супроводом або мікроавтобуса Volkswagen або позашляховика Toyota Sequoia. Але на НСК "Олімпійський" він приїхав великим кортежем з п'яти автомобілів. Для порівняння, класичний кортеж президента Порошенко складається з 7-9 авто.

дебати
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Автор
(0 оцінок)
Викладення
(0 оцінок)
Актуальність
(0 оцінок)
Я рекомендую
Ніхто ще не рекомендував

Коментарі

Коментарі призначені для обговорення, вияснення цікавих питань. Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися.

Суспільство
Повідомляємо, що у зв’язку із ремонтними роботами, буде тимчасово припинено електропостачання в окремих житлових будинках Тернополя. А саме: 22.08.2019р. з 09.00 год. до 13:00 год. за адресами: вул. Академіка Корольова, 4, 6, 8.
Суспільство
На вулиці Коновальця у Тернополі перекрили частину дороги. Зокрема, для водіїв обмежили рух з проспекту Степана Бандери вниз до проспекту Злуки. Як пояснюють у  "Тернопільводоканалі", причина - аварія на водопроводі. Повідомляє Т1 Новини. Вже другий день на вулиці Коновальця працює техніка "Тернопільводоканалу". Напередодні близько 15:00 тут прорвало водопровід, його ремонтують досі. Через аварію водою затопило частину вулиці. Як пояснили у водоканалі, пош...
Суспільство
Тернополянка Діана Гоголь раніше працювала журналісткою. Однак завжди мріяла про подорожі, тож пішла працювати на круїзний лайнер. У скільки все це обійшлось, розповіла на своїй Instagram-сторінці. "Послуги агенції обійдуться в 500-800 доларів. Там тобі підправляють резюме, підшукують вакансію, готують до співбесіди, допомагають з документами, тобто роблять за тебе фактично все. В більшості випадків ви платите вже після успішного проходження співбесіди. Хо...
Пригоди
Старовинні монети та ще декілька предметів тернополянин заховав у черевики та хотів перевезти через кордон. Його затримали прикордонники українсько-румуського кордону. Партію монет та старовинні предмети заховав від прикордонників 43-річний чоловік та мікроавтобусом хотів перетнути кордон. Під час огляду працівники побачили у багажнику коробку із взуттям та захотіли оглянути її всередині. Як результат – там виявлено 183 монети та 11 предметів старовини. Як...
Пригоди
Поблизу центу у Тернополі трапилась аварія. Через ДТП рух транспорту на цій ділянці ускладнений. "Щойно на перехресті вул. Шопена – пр. С.Бандери – вул. Тютюнника (біля готелю Авалон) трапилася незначне ДТП за участю тролейбуса та туристичного автобуса", - повідомив Олег Синовець.
Суспільство
Пасажири потягів розповідають, що у поїздах до людей чіпляються прохачі — так звані «сектанти-джерелісти», які, нібито, збирають пожертви на відновлення зруйнованого храму в тернопільському Парку Національного відродження. Називаючи себе «праведними католиками», шахраї просять грошей. Натомість із документів пред’являють лише сумнівний папірець —  лист-прохання тернопільського міського благодійного фонду «Скринька милосердя». До слова, сектантів, які захоп...
Пригоди
У соцмережах тернополяни попереджають про небезпеку. Очевидці бачили у гідропарку «Топільче» змій. Про це йдеться у дописі в спільноті «Типовий Тернопіль», пишуть Тернополяни. "Тільки що біля зоокутка в парку Топільче бачив гадюку, десь 50см довжиною. Поповзла в воду... Хтось раніше бачив їх в цих краях?", - пише користувач Y. Yahotin. У коментарях люди відповідають, що швидше за все це була не гадюка, а водяний вуж, який не є отруйним чи небезпечним для л...
Суспільство
Звання “Почесний громадянин міста Тернополя” присвоїли трьом жителям міста. Ще шістьох тернополян нагороджено “Відзнакою Тернопільської міської ради”. Відповідне рішення прийняли на позачерговій, тридцять сьомій сесії Тернопільської міської ради, яка відбулася 21 серпня, пише зз. Секретар міської ради зазначив, що звання “Почесний громадянин міста Тернополя” присвоюють за вагомий особистий вклад у становленні української державності, значний внесок у грома...
Пригоди
Причетних до злодійства молодиків оперативно розшукали співробітники Борщівського відділення поліції. 19-річних парубків підозрюють у крадіжці акумуляторної батареї та радіатора з автівки, що належить жителю села Дністрове.  Один з крадіїв - односелець потерпілого, інший – житель сусіднього села Вільховець. Обоє, до слова, раніше притягувалися до відповідальності за майнові злочини.  Як встановили правоохоронці, напередодні крадіжки молодики каталися на ав...
Новини по темі
Деякі тернопільські будинки завтра залишаться без електропостачання
У Тернополі перекрили частину дороги через аварію на водопроводі (ВІДЕО)
Тернополянка пішла працювати на круїзний лайнер: як оформитись та скільки це коштує (ФОТО)
Тернопільські сектанти-джерелісти "тероризують" пасажирів потягів, збираючи гроші на "міфічний" храм (ФОТО, ВІДЕО)
Хто з тернополян отримає звання "Почесний громадянин"?
Тернопільський колектив лікує музикою (відео)
Міст через Дністер, визнаний наймальовничішим в Україні, жахає своїм станом (ФОТОФАКТ)
Навдивовижу красиві світлини Святої Землі на Тернопільщині опублікували в мережі (ФОТО)
Організовують гастрономічний фестиваль “Пікнік у Тернополі”
Під час канікул тернопільські школярі підтягують іноземні мови (відео)