Два автомати на поштовій скриньці перелякали мешканців будинку у Тернополі (ФОТОФАКТ)

Муляжі автоматів викликали неоднозначну реакцію у мешканців тернопільського багатоквартирного будинку.

Як повідомляє "Терен", в одному із будинків на Східному масиві зранку пильні жителі, які поспішали на виборчі дільниці вражені зупинялися біля поштової скриньки у під’їзді.

І було від чого: зверху лежала "зброя". На перший погляд, ці предмети нічим не відрізнялися від справжніх бойових зразків автоматичної зброї. І тільки, уважно розгледівши цю "зброю", жителі будинку з полегшенням зітхнули: це були звичайні дитячі іграшки, які разом із велосипедами, м’ячами та іншим спортивним інвентарем завжди тут, у коридорі зберігаються.

Про маленького власника "арсеналу" поки що нічого невідомо…

Два автомати на поштовій скриньці перелякали мешканців будинку у Тернополі (ФОТОФАКТ), фото-1 Два автомати на поштовій скриньці перелякали мешканців будинку у Тернополі (ФОТОФАКТ), фото-2 Два автомати на поштовій скриньці перелякали мешканців будинку у Тернополі (ФОТОФАКТ), фото-3 Два автомати на поштовій скриньці перелякали мешканців будинку у Тернополі (ФОТОФАКТ), фото-4 Два автомати на поштовій скриньці перелякали мешканців будинку у Тернополі (ФОТОФАКТ), фото-5 Два автомати на поштовій скриньці перелякали мешканців будинку у Тернополі (ФОТОФАКТ), фото-6
Мешканці будинку Тернопіль автомати
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі