• Головна
  • Відкатні ворота – як виготовити відкатні ворота своїми руками
Новини компаній
09:00, 26 квітня 2019 р.

Відкатні ворота – як виготовити відкатні ворота своїми руками

Новини компаній

Відкатні ворота з кожним роком набирають все більшої популярності. І це не дивно, адже встановлення такого виду воріт має ряд переваг, зокрема і за рахунок заощадження місця для відкриття. Також взимку не потрібно очищувати отвір від снігу щоб безперешкодно відкрити ворота. Єдине, за що більшість не обирає відкатні ворота – потрібно додатково купити фурнітуру для воріт (виходить дещо дорожче, аніж виготовлення розпашних).

Способи виготовлення воріт відкатного типу

Ворота даного типу можна виготовити двома способами:

Перший варіант підходить дуже зайнятим людям, яким не дуже тяжко викласти велику суму грошей. Та не завжди в даному випадку клієнт отримує те, що планував.

Варіант – виготовити ворота своїми руками не тільки заощадить вам багато грошей, але й надасть більшої впевненості в отриманому результаті. Тим паче, що якщо більш детально вивчити даний процес він вже не буде здаватися таким складним як на перший погляд.

Для початку потрібно зробити креслення майбутніх воріт та закупити всі необхідні матеріали. Не забудьте, що для нормальної роботи відкатних воріт вам обов’язково потрібно придбати комплектуючі (фурнітуру). Гарний вибір тільки якісної фурнітури можна знайти на сайті компанії Новi - Ворота.

Коли вже всі підготовчі етапи пройдені, можна приступати до виготовлення воріт. Для початку викопуємо три ями – одну під закладну, інші дві під стовпи. Глибина даних ям повинна бути на рівні промерзання ґрунту взимку. Ширина приямку під закладну має бути як половина ширини проїзду.

У викопані ями на дно засипаємо суміш щебню та піску на 20 см. Далі розміщуємо закладні стовпи (металеві профілі) та закладну (швелер з металевими прутами) в приямки і все бетонуємо. Залишаємо застигати на два-три тижні.

Поки бетон настоюється можна приступити до виготовлення стулки. По кресленню варимо каркас, який має бути з хвостовиком. Далі цей каркас обшиваємо одним із обраних матеріалів (кращим варіантом є профлист).

Бетон застиг, починаємо обкладати стовпи цеглою. В процесі кладки потрібно в структуру кожного стовпу додати по три закладні кутики, до яких згодом ми приваримо нащілинники.

Тепер приступимо до монтажу усіх елементів комплекту фурнітури.

Направляючий профіль ми приварюємо до нижньої частини стулки.

На забетонованому швелері розміщуємо роликові опори так, щоб вони були на максимально можливій відстані одна від одної.

Заводимо в направляючу каретки з однієї сторони та нижній кінцевий ролик з іншої. Закриваємо торці рейки заглушкою (або двома в залежності від конструкції кінцевого ролику).

На нащільник з боку опор зверху прикріплюємо верхні підтримуючі ролики, які потрібні для підтримки воріт в одній площині. На нащільнику з іншого боку приварюємо верхній і нижній уловлювачі для утримування воріт у закритому положенні.

Коли всі елементи фурнітури на своїх місцях, встановлюємо стулку та перевіряємо правильність її ходу.

Дещо про автоматизацію

Автоматизувати такі ворота дуже просто. Потрібно лише придбати спеціальний комплект автоматики та встановити його.

Обирати приводи для воріт потрібно з урахуванням усіх параметрів:

  • Ваги стулки;

  • Інтенсивності використання;

  • Потужності, на яку розрахований привід.

Не слід звертати увагу на такі суб’єктивні параметри як країна виробника та бренд.

Та навіть якщо ви зараз не плануєте встановлювати автоматику ми все ж рекомендуємо прокласти дроти для її підключення. Повірте нам на слово – згодом вам все ж захочется полегшити процес відкривання воріт та встановити привід.

Читайте також https://www.0532.ua/news/2309877/avtomatika-dla-rozpasnih-vorit

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
ТОП новини
"Потужний холод пре в Україну з лютою силою, сніг та гроза хлинуть потоками води на авто": зима повертається в регіони
Терміново ТЦК піде по людей за новими вимогами, навіть з цими хворобами доведеться служити: мобілізація, повістки, ВЛК
В Україну повертається зима і сніг, потужна гроза і град вдарять в регіонах: пре дощ і злива, прогноз налякав самих експертів
Мобілізація стала жорсткішою: в Україні масово чистять заброньованих, повістки вручають у ресторанах, маршрутках і магазинах
Оголошення
live comments feed...