На Тернопільщині перепалки в соцмережах через політичні розбіжності, закінчились обіцянками "відкусити голову" (ВІДЕО)

У Тернопільській області листування двох місцевих жителів в соціальних мережах закінчилася викликом поліції: чоловіки не зійшлися в політичних поглядах і в результаті один з них пообіцяв "відкусити голову" іншому. Пише Сегодня.

Так, Ігор Дзвінка з Теребовлі визнав, що в останнім часом часто писав про політику на своїй сторінці в мережі і коментував чужі пости. Так він і посварився з іншим користувачем і тому написав образливий коментар.

"Можу приїхати і провести з вами, Ігор Дзвінка, виховну роботу - відкусити вухо, разом з головою", - згадує мужчина.

Ці слова місцевого держслужбовця, співробітника Теребовлянської районної держадміністрації, Ігор сприйняв як цілком реальну загрозу, і звернувся в поліції. По факту погроз там розпочали перевірку.

"Призначено за цим фактом перевірку. Буде опитано, можливо, там були і свідки якісь, очевидці цього повідомлення, цієї загрози", - розповів речник управління Нацполіціі в Тернопільській області Сергій Крета.

"Сегодня" знайшли автора повідомлень, які налякали Ігоря Дзвінку. Це - Ігор Марцинів. Він не відрікається від своїх слів, але впевнений, що їх не так зрозуміли.

"Наміри вбивати людину, звичайно, у мене не було. Можливо, я якось не так висловився або написав, тому я хочу зробити офіційну заяву, що там же я перед ним вибачився", - запевнив він.

Чоловік додав, що готовий відповісти перед законом

"Звісно, я негативно відношусь до того, як лаються між собою рідні, близькі людьми, тому що все одно нам необхідно жити", - підкреслював Марцинів.

В свою чергу, Ігор Дзвінка вважає, що поліція дуже довго проводить перевірку, і вже звернувся до прокуратури.

"Покарання визначено статтею 129: Кримінального кодексу України, там воно карається позбавленням волі до півроку або обмеженням волі. Крім того, в подальшому я планую звернутися до суду, оскільки цей коментар був в суспільну групу і містив неправдиві відомості", - заявив він.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі