Понад 60 тернопільських новобранців вирушили на службу до армії

Їх урочисто проводжали батьки, родичі, священнослужителі, представники влади та військового комісаріату. Усі присутні бажали призовникам доброї служби та  гідного виконання обов’язків.

«Служба у війську – один з найпочесніших обов’язків справжнього громадянина, - наголосив заступник голови обласної ради Любомир Крупа, звертаючись до новобранців. – Дякую батькам, що саме такими громадянами вони вас виховали. Сумлінно і з честю виконуйте накази командирів, служіть з гідністю, долайте усі труднощі і живими-здоровими повертайтеся додому. Беру на себе сміливість сказати, що і влада, і керівництво частинами, де ви будете служити, і капелани робитимемо все, щоб наші строковики мали комфортні умови під час служби».

Жоден зі строковиків, наголосив т.в.о. військовового комісара Тернопільського обласного військкомату Олександр Скумбрій,   не служитиме у районі проведення ООС у Луганській та Донецькій областях, а виконуватимуть завдання у пунктах постійної дислокації військових частин, які розташовані за сотні кілометрів від місця конфлікту.

Впродовж квітня-червня, доки триватиме весняний призов на строкову військову службу, до лав Збройних Сил планується відправити понад півтисячі мешканців області.

Тернопільщина новобранці армія
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі