Чи готові до початку роботи атракціони в тернопільському парку?

Управління Держпраці у Тернопільській області звертає увагу щодо безпечної експлуатації атракціонної техніки. Зокрема, фахівці Управління та ДП «Тернопільський експертно-технічний центр Держпраці» перевірили суб`єктів господарської діяльності та фізичних осіб, які є власниками атракціонної техніки, чи готове обладнання до безпечної експлуатації.

Перед початком роботи атракціонних комплексів потрібно впевнитись у справності обладнання та компетентності персоналу. Інженерно-технічні працівники повинні пройти навчання з охорони праці у спеціалізованому закладі, а обладнання, яке експлуатується, повинно пройти повний технічний огляд та експертне обстеження.

Допуск атракціонів до експлуатації на початку кожного сезону, а також після перерви в експлуатації більше ніж 12 місяців і після ремонту, здійснюється працівником, відповідальним за безпечну експлуатацію атракціонів, на підставі технічного огляду.

Головні державні інспектори Управління Держпраці у Тернопільській області провели планову перевірку комунального підприємства «Об’єднання парків культури і відпочинку міста Тернополя», виявили ряд порушень. Керівнику підприємства видано приписи щодо усунення порушень до початку сезону, які виявили під час перевірки,  притягнуто до адміністративної відповідальності двох посадових осіб.

Експерти державного підприємства «Тернопільський експертно-технічний центр Держпраці» обстежили 17 атракціонів «Об’єднання парків культури і відпочинку міста Тернополя». Комунальне підприємство отримало дозволи на виконання робіт підвищеної небезпеки та експлуатацію устаткування підвищеної небезпеки.

Технічні обстеження провели відповідно до  «Правил будови і безпечної експлуатації атракціонної техніки». Перевірили стан гальмівних систем та болтових з’єднань, електрообладнання, кріплення металоконструкцій, контури заземлення та пульти управління атракціонів. Експерти технічні з експертизи атракціонної техніки після усунення виявлених недоліків власниками провели випробування паркових атракціонів.

Інформуємо, що користувачі атракціонної техніки мають право ознайомитися з результатами технічного огляду, експертного обстеження та з документами дозвільного характеру на експлуатацію обладнання, які повинні бути у суб’єкта господарювання.

Якщо у вас виникають сумніви у безпечності та справності атракціонів, відсутні огородження небезпечних зон, правила користування або інші належні документи – рекомендуємо не користуватись такими атракціонами.

Тернопіль парк атркціони перевірка
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі