Степан Барна: реконструкція оноковідділення на базі дитячої лікарні створить кардинально інші умови для лікування (фото, відео)

Створення онокогематологічного відділення на базі обласної дитячої лікарні забезпечить якісні умови лікування та перебування діток зі всієї області із цими видами захворювань.

Це нове відділення, реконструкція якого відбувається за рахунок коштів із Державного фонду регіонального розвитку та обласного бюджету. На якій стадії роботи – оцінив голова ТОДА Степан Барна у четвер, 25 квітня.

«Дане відділення – унікальне, бо в області є більше ста дітей, які мають проблеми із здоров’ям онкологічного та гематологічного характерів. Дане відділення вирішує проблематику забезпечення цієї категорії дітей відповідними умовами лікування», – зазначив голова ТОДА.

Розраховане відділення на 20 ліжко-місць. Загальна вартість робіт – 6,3 млн. грн. Держава зфонду регіонального розвитку на цей об’єкт спрямувала понад 4,3 млн. грн. та з обласного бюджету на умовах співфінансування спрямували 1,8 млн. грн.

Реконструкцію відділення заплановано здійснити протягом 2018-19 років. Сьогодні роботи виконані на 90%. «Важливо, що це відділення створить кардинально інші умови для лікування дітей. Адже здоров’я дітей для нас, як для органів державної влади, найважливіша складова роботи», – акцентував Степан Барна.

онковідділення дитяча лікарня Степан Барна
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі