• Головна
  • Понад 20 тисяч гривень штрафу заплатили іноземці на Тернопільщині в рамках операції "Мігрант" (ВІДЕО)
20:04, 25 квітня 2019 р.

Понад 20 тисяч гривень штрафу заплатили іноземці на Тернопільщині в рамках операції "Мігрант" (ВІДЕО)

На Тернопільщині до кінця травня триватиме операція "Мігрант": за адміністративні правопорушення, вчинені іноземцями, складено 114 адмінпротоколів.

Загалом іноземці заплатили штрафів на 24 тис грн. Зниження кримінальної активності іноземців шляхом розкриття вчинених ними кримінальних правопорушень - одне з основних завдань поліції в ході профілактичних заходів під умовною назвою "Мігрант".

Підготовчий етап тривав з 1 по 15 березня, а практичний стартував 16 березня і триватиме до кінця травня.

Детальніше дивіться у відео "Т1".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Поліція #мігрант #Тернопільщина
ТОП новини
"В Україну повертається люта зима і потужний мороз у -6 градусів, сніг накриє автомобілі": йде холодний дощ і мряка
Віктор Павлік приїхав в гості до мами на Тернопільщину і виявив несподівану халепу: чому співаку довелоcя гострити ножа на вулиці (ФОТО)
"Сніг засипле авто і дороги, синоптики попередили про лютий мороз у -12 градусів": арктичний холод і дощ йдуть в області
"ТЦК йде по чоловіків 3-х категорій, бронювання не допоможе навіть студентам": мобілізація, повістки, ТЦК і ВЛК
Оголошення
live comments feed...