![](https://s.0352.ua/section/logo/upload/pers/32/logo.png?20240727)
14:01, 26 квітня 2019 р.
На Тернопільщині все частіше в аварії потрапляють мотоциклісти
У селі Золотники Теребовлянського району бригада швидкої 25 квітня близько 22:00 доправила до медзакладу дев'ятнадцятирічного юнака. Останній не впорався з керуванням мотоциклом, впав з нього та отримав тілесні ушкодження.
Хлопця госпіталізували в травматологічне відділення. На момент аварії потерпілий перебував в стані алкогольного сп'яніння. В його крові медики виявили 0,5 проміле алкоголю.
Ще один потерпілий потрапив в лікарню з легкими тілесними ушкодженнями, струсом та закритою черепно-мозковою травмою. Він заявив, що котив скутер селом Дзвинячка Борщівського району, але спіткнувся та впав з висоти власного зросту і травмувався.
Потерпілого госпіталізували. Останній перебував у стані сильного алкогольного сп'яніння, але проходити медосвідчення та здавати кров на вміст алкоголю відмовився. Поводився неадекватно та викрикав до медиків й правоохоронців.
Причини нещасть встановлять поліцейські.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
12:01, 18 липня
11:12, 14 липня
18:55, 18 липня
10:47, 23 липня
12:27, 25 липня
live comments feed...