• Головна
  • Молодий тернополянин, що мав ускладнення після кору - помер (ФОТО)
10:05, 3 травня 2019 р.

Молодий тернополянин, що мав ускладнення після кору - помер (ФОТО)

Молодий тернополянин, що мав ускладнення після кору - помер (ФОТО)

Андрій Шморган мав важкі ускладнення після кору, тривалий час він знаходився без свідомості на штучній вентиляції легень. На жаль, сьогодні стало відомо, що чоловік помер.

Нагадаємо,  Андрій працював медичним представником мережі аптек.  Після ускладнень від хвороби, він знаходився у вкрай важкому стані у реанімаційному відділенні ЛШД м. Тернопіль.

У Андрія була вроджена вада легень, яка ще більше ускладнювала боротьбу за життя. 

"Знав тебе напевно як ніхто довго... Чому світ такий несправедливий і забирає завжди найкращих?!... Ти був сильний і до останнього боровся за життя але нажаль хвороба перемогла.... Спочивай з миром, Друже!" - написав Ярослав Головко.

"Серце плаче... Невимовний біль...Важка втрата... для своєї сім'ї і для усієї нашої родини... Важко змиритися і повірити, що Андрія більше нема з нами ...але він буде у наших серцях назавжди... Вічная пам'ять, дорогий Андрійку..." - висловила співчуття Oksana Libovych.

Друзі та рідні Андрія дякують усім за молитву та матеріальну допомогу, на жаль, навіть спільних зусиль великої кількості людей виявилося замало.

Редакція сайту 0352.ua щиро співчуває рідним, особливо, молодій дружині та маленькому сину, якими завжди так дорожив Андрій. 

Молодий тернополянин, що мав ускладнення після кору - помер (ФОТО), фото-1
#тернопіль #кір #ускладнення #шморган

Коментарі

Оголошення
live comments feed...