• Головна
  • У Тернополі затримали водія "під мухою", який викрав автомобіль (фото)
16:03, 5 травня 2019 р.

У Тернополі затримали водія "під мухою", який викрав автомобіль (фото)

Повідомлення про незаконне заволодіння транспортним засобом надійшло на спецлінію 102 3 травня, близько 21 години.

Під час відпрацювання орієнтування про викрадення Audi, інспектори помітили вищевказаний автомобіль на вулиці Малишка. Патрульні відразу ж зупинили транспортний засіб.

Надалі, спілкуючись з 31-річним кермувальником, поліцейські помітили у нього явні ознаки алкогольного сп’яніння: різкий запах алкоголю з порожнини рота, нечітка мова, хитка хода. Інспектори запропонували йому пройти огляд на визначення стану сп’яніння, але чоловік відмовився в встановленому законом порядку.

На правопорушника поліцейські склали відповідні адміністративні матеріали та викликали слідчо-оперативну групу, для з’ясування усіх обставин події.

Подію внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ст.289 ККУ( Незаконне заволодіння транспортним засобом). 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопіль #патрульні #автомобіль #викрадення #алкоголь
ТОП новини
"Тариф на електроенергію підвищать у 2 рази, українцям сказали готуватися до нових цін на світло": коли зросте вартість
"Град, шквали до 15 — 20 м/с і гроза": в Україну сунуть потужна негода і дощ, синоптики зробили прогноз на нові часи
"ТЦК розшукує 60-річних чоловіків за 4-ма вимогами, пенсіонерів відправлять служити до 4-х місць": мобілізація і нові заходи
Пенсіонерам масово повертають недоплачені гроші: хто може отримувати на 1000 гривень більше
Оголошення