
13:45, 10 травня 2019 р.
В Італії від важкої недуги помер українець-безхатько (ФОТО)
У Віктора була пухлина мозку із метастазами в усьому тілі. Пише Погляд.
Історія його життя невідома. Відомо, що Віктору Клакову було лише 41 рік, він жив у Казерті щонайменше 5 років. Після тижня у комі, чоловік залишив цей світ не приходячи до свідомості у лікарні Мелоріо у містечку Санта Марія Капуа Ветере, що на півдні Італії.
Поряд із ним були його друзі, обоє, як і він, безхатьки, що не залишили його навіть на мить.
Він жив разом із групою бездомних які спали під вітринами банку Banco di Napoli.
Віктор був одним із невидимих, не створював і не шукав проблем, один з небагатьох, хто не топив своє життя в алкоголі. Він не просив милостині, жив за рахунок дрібних робіт.
Його здоров’я було підірване. Раптово він почав горіти в лихоманці, друзі викликали допомогу волонтерів L’Angelі degli Ultimi, а далі службу медичної допомоги 118.
Віктора відвезли у лікарню, на жаль діагноз його страшної хвороби був невтішний. У Віктора була пухлина мозку із метастазами в усьому тілі.
Волонтери негайно почали шукати контактів із його сім’єю в Україні, намагалися не залишати його на самоті.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Де відпочити в Одесі: топ місць для туристів цього літа?
Партнерський спецпроєкт
11:05
ТОП новини
Оголошення
09:21, 16 червня
33
12:00, 16 червня
37
18:48, 17 червня
15
12:49, 16 червня
25
live comments feed...
Коментарі