• Головна
  • "Гроші вимагали навіть в жінки з інвалідністю": пацієнти заявляють про хабарництво в тернопільському онкодиспансері
09:02, 14 травня 2019 р.

"Гроші вимагали навіть в жінки з інвалідністю": пацієнти заявляють про хабарництво в тернопільському онкодиспансері

Про те, що в онкологічному диспансері Тернополя медперсонал вимагає додаткові оплати за операції та інші послуги, написав на своїй Facebook-сторінці Володимир Кулак, який зараз є радником голови ТОДА.

"Хабарі і хамське відношення до пацієнтів в лікарнях, лупаємо сю скалу! До мене як до радника голови ОДА звернулись пацієнти онкологічної лікарні, що з них в добровільно-примусовому порядку, з кожного пацієнта який поступає на операцію, крім самої плати за операцію!!!, додатково збираються кошти, а саме 2 500 гривень ніби на ремонт лікарні! Збирає стрілочник медсестра, з трактуванням "Бо держава нас не фінансує, треба здавати!!! 

Якщо б це була правда..., а реально на цю лікарню за останні роки вкладено десятки мільйонів гривень, немає зовсім проблем з фінансуванням, маю всі цифри!!! 

..а в тій лікарні навіть в жіночки-інваліда забрали й не подивились, може, й останнє, правда, надали знижку тисячу грн, взявши 1500 грн, а ще там хто хоче лежати в реанімації, ліжко-місце 500 грн доба, ноу-хау, стимул виздоровлювати пошвидше, бо родина може не витримати фіннавантаження. І оплативши ці всі побори, ти все одно можеш не дочекатися в палаті людяного відношення і будеш ходити зі штативом по коридору, щоб тобі відключили крапельницю, бо медсестра десь щезла, а коли ти її знайдеш, почуєш відповідь  "не подобається, йдіть в платну лікарню".. ніби в них безкоштовно.. на папері безкоштовно - все в кишеню! Хіба такі будуть за медичну реформу?! Звичайно, що ні! Вони навчились десятиліттями ловити рибу у мутній воді!", - написав Кулак.

Нагадаємо, Володимир Кулак в 2017 році втратив 12-річного сина через лікарську халатність.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#здирництво #медицина #онкодиспансер

Коментарі

Показувати новий коментар:
внизу вгорі
7654
9 вересня 2020 р., 14:04
Завідуючий другим відділенням Камінський без хабара випроваджує хворих, пенсіонерів, стікаючих кровю за межі приміщення та межі онколікарні не надавши елементарної медичної допомоги чи зупинку кровотечі. Бачила як чоловік за брамою в автомобілі зупиняв кров родичу обзиваючи медиків які не прийняли в лікарню та не наклали перевязку на відкриту рану. Ліки витягувавз медичної аптечки. Люди вигнані за браму лікарні приречені на смерть
Оголошення
live comments feed...