• Головна
  • Для атовців у Тернополі відкриють "Дім ветерана", якому немає аналогів в Україні (ВІДЕО)
16:02, 21 травня 2019 р.

Для атовців у Тернополі відкриють "Дім ветерана", якому немає аналогів в Україні (ВІДЕО)

"Дім Ветерана" облаштують у Тернополі. Тут бійці зможуть відпочити, позайматися спортом, опанувати новий фах та послухати тематичні лекції. Координатори цього проекту переконують, його аналогів немає Україні. Повідомляє Т1 Новини.

Назар Сарабун розповідає як планують облаштувати "Дім ветерана". Раніше тут було кафе "Плай". А після ремонту тут буде центр відпочинку та дозвілля для ветеранів АТО.

"Ми маємо картину, коли створюються реабілітаційні центри, на околицях, за містом. Однак ветерани не дуже хочуть туди їхати. Тим більше вони не хочуть знаходитися в реабілітаційному центрі. Тому ми вирішили назвати його "Ветерано Хоум". Це дім ветерана, місце, де ветерани, їх сім’ї, рідні, будь-який тернополянин зможуть сюди прийти", каже керівник Всеукраїнської ветеранської спілки добровольців в Тернопільській області Назар Сарабун. 

"Дім ветерана", розповідає Назар Сарабун, це майданчик і для праці,  і для дозвілля. Згідно з проектом тут буде спортивний зал, лекторій, кімнати відпочинку та коворкінгу.

"Це дасть можливість ветеранам прийти в те місце, де їх зрозуміють, дадуть можливість поспілкуватися, особливо про те, як вони себе реабілітують в цивільному житті. Зараз цього невистачає ветеранам", ділиться ветеран Роман Безкостий.

Психотерапевт Олег Гуковський має багаторічний досвід роботи з ветеранами. Ініціативу "Дім ветерана" підтримав одразу. Каже, це необхідно бійцям, щоб адаптуватися на мирній території. 

"Має бути реальне фізичне місце, де ветерани можуть збиратися, де може діяти принцип "свій до свого", де вони можуть відчувати себе нормальними, адекватними і можна буде говорити на теми, які для них наболілі", додає психотерапевт Олег Гуковський.

Наразі координатори проекту "Дім ветерана" шукають спонсорів, аби завершити усі ремонтні роботи. Головне, за їх словами, купити будівельні матеріали, а робочих рук їм не бракує. Переконують, що бійці вміють не лише воювати.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#тернопіль #ато

Коментарі

Останні новини
Оголошення
live comments feed...