• Головна
  • Четвертий постраждалий помер у лікарні: в страшну ДТП на Тернопільщині потрапили працівники "Укренерго"
08:32, 31 травня 2019 р.

Четвертий постраждалий помер у лікарні: в страшну ДТП на Тернопільщині потрапили працівники "Укренерго"

Четвертий постраждалий помер у лікарні: в страшну ДТП на Тернопільщині потрапили працівники "Укренерго"

У Тернопільській області бригада робітників "Укренерго" потрапила у ДТП. У результаті четверо осіб загинули, ще одна людина - у важкому стані.

Про це повідомив керівник ДП “НЕК “Укренерго” Всеволод Ковальчук на своїй сторінці у Facebook, передає УНН.

"У нас у компанії сталася трагедія. При поверненні з місця виконання робіт на лінії 750 кВ Хаес-Жешув лінійна бригада Тернопільської дільниці Південно-Західної ЕС у складі старшого майстра, трьох електромонтерів та водія попала в дорожньо-транспортну пригоду", - написав він.

За словами Ковальчука, при лобовому зіткненні з вантажівкою на місці загинуло троє наших колег, четвертий помер в лікарні. Водій в важкому стані перебуває в медичному закладі. Обставини ДТП з’ясовує поліція.

"Співчуваю родинам померлих, ми зробимо все можливе, щоб зменшити біль утрати. Бажаю одуження потерпілому", - додав керівник ДП.

Як повідомили у поліції, аварія трапилася 30 травня близько 16:00 на трасі Доманово-Ковель-Чернівці-Тереблече, на повороті до села Заруддя.

За попередньою інформацією, на автодорозі не розминулися автомобілі MAN та Mitsubishi. На місці події працює слідчо-оперативна група. Одна з версій, яку відпрацьовують правоохоронці, Mitsubishi L200 рухався у напрямку Тернополя, виїхав на зустрічну смугу і врізався у вантажівку.

Відомості про подію внесенні аварії в ЄРДР відповідно до статті 286 частина 3 ККУ. Триває слідство.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ДТП #смерть
ТОП новини
"Мобілізація після 60 років, ТЦК заберуть цієї весни літніх чоловіків з однією ознакою": ким сильно цікавляться ТЦК?
"Тарифи на світло, газ і воду для простих українців": які зміни запровадили після зимових обстрілів та енергетичного тиску?
Гроза, глибокий сніг і -15 градусів уночі: синоптики сказали, коли в Україну вдеруться потепління, шквали і інтенсивні шторми
"Потужна гроза і шалений вітер ввірвуться в Україну": синоптики кажуть про колосальне потепління і безперервний дощ
Оголошення