![](https://s.0352.ua/section/logo/upload/pers/32/logo.png?20240727)
13:14, 31 травня 2019 р.
Товариш обікрав надмірно довірливого тернополянина
Із заявою про крадіжку до співробітників Тернопільського відділу поліції звернувся 54-річний житель обласного центру. Чоловік повідомив, що з його рахунку зняли понад 35 тисяч гривень.
Оперативники встановили, що, ймовірно, до крадіжки причетний знайомий потерпілого – 20-річний тернополянин. Саме йому напередодні заявник давав свій телефон і просив показати, як користуватися мобільним банківським додатком. Тернополянин також продиктував товаришу пін-код доступу до рахунку. Кошти зловмисник перекидав тричі.
Наразі поліцейські встановлюють місце перебування підозрюваного. За даним фактом розпочато кримінальне провадження за статтею 185 ККУ – крадіжка.
Правоохоронці вкотре застерігають краян не розголошувати нікому паролі доступу(пін-коду) до свого електронного гаманця, адже цим можуть скористатися злодії.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
12:01, 18 липня
18:55, 18 липня
18:55, 18 липня
10:48, 23 липня
16:50, 16 липня
live comments feed...