• Головна
  • Водій обганяв автобус на повороті: тернопільські патрульні прокоментували ДТП, в якій загинула вчителька (Фото)
13:32, 3 червня 2019 р.

Водій обганяв автобус на повороті: тернопільські патрульні прокоментували ДТП, в якій загинула вчителька (Фото)

Автопригода з летальним наслідком трапилася 1 червня близько шостої години ранку в селі Скорики Підволочиського району. На місце пригоди виїжджала слідчо-оперативна група відділу розслідування злочинів у сфері транспорту СУ ГУНП в Тернопільській області.

За попередньою інформацією, водій автомобіля HYUNDAI Elantra, рухаючись автодорогою сполученням Збараж – Підволочиськ на повороті почав обганяти автобус, а далі спробував повернутися на свою смугу. Проте висока швидкість та різкий маневр кермом вправо виявилися несумісними. Іномарка виїхала за межі проїзної частини та перекинулася, повідомляє прес-служба ГУ НП в Тернопільській області.

Внаслідок ДТП пасажир автомобіля, жителька Підволочиська, 1955 року народження, від отриманих травм загинула на місці події. Попередньо водій тверезий, але у нього взяли кров для перевірки на вміст алкоголю.

Даний факт внесений в Єдиний реєстр досудових розслідувань відповідно до статті 286 частина 2 ККУ - Порушення правил безпеки дорожнього руху , що спричинили смерть. Триває слідство.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ДТП #смерть #обгін
Останні новини
ТОП новини
"Завтра тариф на електрику зросте у 2 рази": офіційно підтвердили нове подорожчання ціни за 1 кВт·год
"Українців змусять платити за газ по-новому, потрібно встигнути до 5 травня": скасували знижку на тариф за 1 кубометр
"Студенти 2-х категорій втратять відстрочку у 2026 році, нічого не врятує від мобілізації": кого влітку забере ТЦК
"Тариф на світло зросте на 80%": стало відомо, коли в Україні остаточно впровадять нові ціни за кіловат-годину
Оголошення