• Головна
  • "Нацбанк виводить з обігу купюри відразу 5 номіналів": у НБУ попередили українців про знецінення купюр
14:45, Сьогодні

"Нацбанк виводить з обігу купюри відразу 5 номіналів": у НБУ попередили українців про знецінення купюр

"Нацбанк виводить з обігу купюри відразу 5 номіналів": у НБУ попередили українців про знецінення купюр

В Україні поступово виводять з обігу купюри старих номіналів: з часом ними не можна буде розраховуватися в магазинах чи за послуги.

Як повідомляє "РадіоТрек", Нацбанк прибирає такі банкноти, адже вони мають обмежений термін використання та застарілі елементи захисту.

З часом статус платіжного засобу також втратять купюри:

  • 20 гривень зразка 2003 року;
  • 50 гривень зразка 2004 року;
  • 100 гривень зразка 2005 року;
  • 200 гривень зразка 2007 року;
  • 500 гривень зразка 2006 року.

Їх можна обміняти у будь-якому банку на нові банкноти або монети.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Нацбанк #гроші #вилучення
ТОП новини
"Грози, град і шквали до 17–22 м/с": шалений вітер накриє області України, синоптики попереджають про дощ і негоду
"Шквали, град і потужна гроза": в області України суне несамовита негода, синоптики попередили про дощі та туман
Бронювання більше не гарантує захисту: повістки в Україні почали отримувати навіть ті, хто має відстрочку
"З 1 липня пенсію максимально збільшать для цих категорій українців": виплати зростуть дуже сильно вже незабаром
Оголошення