
14:45, Сьогодні
"Нацбанк виводить з обігу купюри відразу 5 номіналів": у НБУ попередили українців про знецінення купюр

В Україні поступово виводять з обігу купюри старих номіналів: з часом ними не можна буде розраховуватися в магазинах чи за послуги.
Як повідомляє "РадіоТрек", Нацбанк прибирає такі банкноти, адже вони мають обмежений термін використання та застарілі елементи захисту.
З часом статус платіжного засобу також втратять купюри:
- 20 гривень зразка 2003 року;
- 50 гривень зразка 2004 року;
- 100 гривень зразка 2005 року;
- 200 гривень зразка 2007 року;
- 500 гривень зразка 2006 року.
Їх можна обміняти у будь-якому банку на нові банкноти або монети.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
19:25, 17 червня
10:45, 15 червня
13:29, 12 червня