• Головна
  • "Налякав людей": у центрі містечка на Тернопільщині повзав вуж (ВІДЕО)
11:17, 6 червня 2019 р.

"Налякав людей": у центрі містечка на Тернопільщині повзав вуж (ВІДЕО)

Серед білого дня по тротуарі в Збаражі повзав вуж: очевидець повідомив, що побачив плазуна біля каплички на вулиці Івана Франка.

На своїй сторінці у мережі Фейсбук він опублікував зазнаяте самотужке відео, де чітко можна роздивитися, як вуж пересувається містом:

"Давно в Збаражі вужі не зустрічалися".- Зазначив автор відео.

"Не лякай".- Прокоментувала Галина Цвях.

"Яке воно гидке".- Додала Галина Левчук.

Нгадуємо, що вужі є неотруйними та цілком безпечними для людей. Зазвичай вуж має сіро-оливкове забарвлення, а між тулубом та головою — чіткі світлі або оранжеві плями. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Вуж #Тернопільщина #налякав #людей
ТОП новини
"Без цього документа за кордон більше не випустять": для українців зробили важливе оголошення
"Грози, град і шквали до 17–22 м/с": шалений вітер накриє області України, синоптики попереджають про дощ і негоду
"Шквали, град і потужна гроза": в області України суне несамовита негода, синоптики попередили про дощі та туман
Світло подорожчає на 22% за оновленим тарифом, кожен з українців платитиме за це зі своєї кишені: наближається рішення
Оголошення