• Головна
  • "Небезпечна споруда": недобудований будинок культури на Тернопільщині розвалюється прямо на очах (ФОТО+ВІДЕО)
16:07, 7 червня 2019 р.

"Небезпечна споруда": недобудований будинок культури на Тернопільщині розвалюється прямо на очах (ФОТО+ВІДЕО)

Будинок культури, що знаходиться неподалік парку в Теребовлі – це один із найбільших довгобудів області. Триповерхова будівля роками стоїть у занедбаному стані: вікон і дверей немає, дах протікає, стіни осипаються.

"На що воно схоже, ніяке, руйнується потихеньку, метал здають на брухт", – каже житель Теребовлі Володимир.

Мешканці Теребовлі нарікають на закинутий довгобуд. На його місці хотіли б спорудити "Центр дозвілля".

"Колись планували Будинок культури, а зараз це такий довгобуд. У нас в Теребовлі не має центру дозвілля, басейну. Краще, щоб ця будівля не пустувала", – каже жителька Теребовлі Людмила.

Понад тридцять років будівля знаходиться на балансі Міністерства регіонального розвитку. Щороку на утримання виділяють пів мільйона гривень.

"Щороку на утримання й консервацію цього будинку виділяють пів мільйона, та, насправді, ніяких робіт не проводять. Будівля нині створює небезпеку", – зазначає депутат Тернопільської обласної ради від об’єднання "Самопоміч" Роман Василіцький.

Депутат Роман Василіцький готовий сприяти містянам у зведенні "Центру дозвілля". Аби молодь й дорослі мали місце для культури й відпочинку.

Детальніше дивіться у відео "Медіатор".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Будинок #культури #аварійний
ТОП новини
Дністровське водосховище відступає: з-під води з'являються старі села, цвинтарі та унікальні артефакти минулого
"Відчистити сковороду від жиру і багаторічного нагару раз і назавжди": знадобляться лише 2 таємних інгредієнти
"Погрожував жінці та напав на поліцейських": у Тернополі стався небезпечний інцидент (ФОТО)
«Жителям великих міст варто задуматися про виїзд до райцентрів або сіл»: ексміністр енергетики закликає до евакуації
Оголошення