• Головна
  • "Хто за це відповідає?": у Тернополі контейнер для збору одягу нужденним давно стоїть переповнений (ФОТО)
21:15, 18 червня 2019 р.

"Хто за це відповідає?": у Тернополі контейнер для збору одягу нужденним давно стоїть переповнений (ФОТО)

"Хто за це відповідає?": у Тернополі контейнер для збору одягу нужденним давно стоїть переповнений (ФОТО)

Навесні 2018 року у рамках громадського бюджету було закуплено та передано в Тернопіль п'ять спеціальних контейнерів для збору одягу. Їх встановили у різних мікрорайонах, аби тернополяни ділилися одягом та взуттям із нужденними.

Автор цього проекту виступив Віктор Гунька. Передбачалося, що спочатку сортуванням одягу займатимуться волонтери фонду "Фонд добрих людей". Кількість контейнерів планувалося збільшити, якби звичка ділитися одягом прижилася у Тернополі.

Проте було помічено, що один із контейнерів останнім часом стоїть переповнений одягом, котрий тернополяни продовжують приносити, залишаючи вже довкола контейнера.

Читачка Діна повідомила редакцію 0352.ua про даний стан справ, надіслаши фотографію контейнера.

"Хто відповідальний за ці ящички?"- Цікавиться тернополянка.-  "Ідея дуже хороша, але ось така картина останнім часом біля Старого парку".

Чому корисна ініціатива виявилася недопрацьованою, з'ясовується. За розвитком подій стежте в наших наступних публікаціях.

Нагадуємо, що аналогічні контейнери для збору одягу вже встановили у Луцьку, Ужгороді, Івано-Франківськута Вінниці. А у Львові такі збірники діють вже 5 років. Окрім одягу та взуття туди приносять ще й книжки.

#Контейнери #збір #одягу #Тернопіль

Коментарі

Оголошення
live comments feed...