• Головна
  • У Тернополі встановлять спеціальні контейнери для збору одягу
20:29, 22 березня 2018 р.

У Тернополі встановлять спеціальні контейнери для збору одягу

У Тернополі встановлять спеціальні контейнери для збору одягу

У рамках громадського бюджету закупили й передали в Тернопіль 5 спеціальних контейнерів для збору одягу. Їх встановлять у різних мікрорайонах, щоб тернополяни могли поділитися одягом та взуттям із малозабезпеченими жителями міста.

– Автор цього проекту Віктор Гунька, – розповідає керівник благодійного фонду «Фонд добрих людей» Ігор Костюк. – Контейнери вже у Тернополі. Наразі ми вирішуємо, де їх встановити. Знаємо точно, що один або навіть два з них будуть знаходитися на вулиці Острозького 32. Адже саме тут уже кілька років діє один із пунктів, куди не лише жителі міста, але й області приносили одяг раніше. Сюди приходили й ті, хто потребує допомоги. Тому буде логічно, аби такий контейнер для збору одягу стояв уже в знайомому для людей місці.

Сортування одягу та взуття спочатку проводитимуть волонтери фонду. Якщо такий збір приживеться у Тернополі, то кількість контейнерів з часом збільшать.

– Далі будемо відштовхуватись від масштабів роботи – залучатимемо спонсорів/меценатів, органи самоврядування. Для Тернополя це абсолютно новий проект, тому зараз ще рано говорити, як все точно буде, – пояснив Галасу Ігор Костюк.

Такі контейнери для збору одягу вже встановили у Луцьку, Ужгороді, Івано-Франківськута Вінниці. А у Львові такі збірники діють вже 5 років. Окрім одягу та взуття туди приносять ще й книжки.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопіль #одяг #контейнери
Оголошення
live comments feed...